Buddha Seeds – Auto AK | Samonakvétací semínka konopí

Historický význam: Buddha Auto AK je pokračovatelem legendární linie, která definovala konopný průmysl a získala přes dvacet titulů na konopných pohárech.

Genetická dokonalost: Pochází z čistých sativ světového významu, pečlivě křížených a uchovávaných po více než 20 let.

Pěstitelská přívětivost: Tato odrůda byla šlechtěna tak, aby byla robustní a snadná na pěstování, vhodná pro každého, od začátečníků po zkušené pěstitele.

Kompaktní růst: Udržuje nadměrný růst na uzdě, poskytuje vysokou produkci v menším prostoru, ideální pro omezené pěstitelské prostory.

Výjimečná síla: Buddha Auto AK je vybrána pro svou vysokou koncentraci THC, což zajišťuje intenzivní zážitek pro konzumenty hledající silný efekt.

437 1412 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Ode dneška můžete mít doma legendu. Buddha Seeds – Auto AK je nejen semínkem konopí, je to vstupenka do světa, kde kvalita a historie jdou ruku v ruce. Objevte odrůdu, která od 70. let stále posouvá hranice a baví generace pěstitelů. Buddha Seeds vám přináší semínka, jež jsou výsledkem desetiletí pečlivého šlechtění a zachování nejlepších genů.

Nenechte se zmást jejím jménem – Auto AK není žádná válečná hračka, ale výtvor špičkového genetického inženýrství. V jejích žilách koluje krev čistých sativ z Kolumbie, Mexika, Thajska a Afghánistánu, které byly vybrány s láskou a pečlivostí největších expertů.

Auto AK od Buddha Seeds je přizpůsobená tak, aby se pěstovala bez potíží jak v interiéru, tak exteriéru. S touto odrůdou se nemusíte obávat nepředvídatelného růstu – její kompaktní velikost je ideální pro každého pěstitele, od nováčka po veterána.

Učiněte krok směrem k odrůdě, která vás ohromí nejen svou vitalitou, ale i schopností produkce a silou, a to vše v mnohem kompaktnějších a řízených větvích. A co víc, s vysokým obsahem THC vás Buddha Auto AK vtáhne do hlubokých vod potěšení, které uspokojí i ty nejnáročnější znalce.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 110 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!