Buddha Seeds – BUDDHA CALAMITY JANE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Buddha Seeds – BUDDHA CALAMITY JANE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Buddha Calamity Jane auto je vysoce kvalitní samonakvétací konopná odrůda od Seedbanky Buddha Seeds. Calamity Jane vznikla křížením prvotřídních odrůd Buddha Sees s nejlepší genetikou od Brothers Grimm Seeds, což je americká SeedBanka, která v 90. letech vytvořila řadu legendárních produktů.

 

412 1316 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Buddha Calamity Jane auto jsou vysoce kvalitní samonakvétací konopná odrůda od Seedbanky Buddha Seeds.

Tato parádní sativa a dominantní rostlina může konkurovat i standardním feminizovaným odrůdám. Protože obsahuje více než 20 % THC (otestováno v několika soukromých laboratořích).

Buddha Calamity Jane auto vznikla křížením prvotřídních odrůd Buddha Sees s nejlepší genetikou od Brothers Grimm Seeds. Brothers Grimm je americká SeedBanka, která v 90. letech vytvořila řadu legendárních produktů.

Její efekt vás zaručeně nezklame. Je silná, dlouhotrvající a navozuje vysoce euforický účinek. Můžete si být jistí, že efekt tohoto amerického uličníka zapůsobí i na vaše přátele, kteří mají vypěstovanou vysokou toleranci vůči THC.

Kromě vysokého obsahu THC se také vyznačuje rychlým růstem a širokými bočními větvemi s nádhernými palicemi.

Tato excelentní semena konopí Buddha Calamity Jane se mohou snadno pěstovat venku i uvnitř. Nejvíce se hodí pro venkovní pěstování přímo v půdě, kde za pouhých 75 dnů od vyklíčení dokáží vyprodukovat 100 až 250 gramů velmi silného konopí na jednu rostlinu. Jejich výnos v interiéru je také impozantní: 550 a 600 gramů na metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Kreativní, Povzbuzující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 250 g/m2

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!