Royal Queen Seeds – ROYAL CREAMATIC | Samonakvétací semínka konopí

Royal Creamatic je samonakvétací odrůda konopí malé až střední velikosti. Obecně na této rostlině vyrůstá jedna hlavní, velká palice a pouze několik malých postranních větví. Jedná se o silnou rostlinu, která rychle nasazuje na květ a vyrůstá do maximální výšky zhruba 70-100 cm.

419 1124 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Royal Creamatic je samonakvétací odrůda konopí malé až střední velikosti od Seed Banky RQS. Obecně na této rostlině vyrůstá jedna hlavní, velká palice a pouze několik malých postranních větví. Jedná se o silnou rostlinu, která rychle nasazuje na květ a vyrůstá do maximální výšky zhruba 70-100 cm.

I když je tato odrůda nízká, tak lze dosáhnout vyšších sklizní. Kvete ji lze po pouhých 8 týdnech  od zasazení semínek. Jedná se o samonakvétací odrůdu špičkové kvality, která produkuje husté palice pokryté pryskyřicí, má skvělou chuť a relaxační účinek na tělo. Samonakvétací semínka konopí Royal Creamatic od Royal Queen Seeds.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

115 – 165 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!