Royal Queen Seeds – Wedding Cake Automatic | Samonakvétací semínka konopí

Royal Queen Seeds – Wedding Cake Automatic | Samonakvétací semínka konopí

1. Rychlost Růstu: Zažijte uspokojení z rychlé sklizně s Wedding Cake Automatic, která vám přinese plně zralé pupeny již za 10 týdnů od vyklíčení.

2. Chuťový Extáz: Potěšte své chuťové buňky unikátní kombinací sladkých a borovicových tónů, které jsou stejně lákavé jako jejich fotoperiodický protějšek.

3. Euforický Účinek: S obsahem THC až 19% vás Wedding Cake Automatic zaručeně zahalí do euforického oparu, zatímco uvolní vaše svaly a povzbudí mysl.

4. Neuvěřitelná Přizpůsobivost: Tento robustní kmen se přizpůsobí téměř jakémukoli prostředí, ať už pěstujete indoor nebo outdoor, a poskytne vám bohatou sklizeň bez potřeby neustálé péče.

5. Diskrétní Kultivace: Díky možnosti udržet rostliny na nenápadné výšce 60 cm indoor a 100 cm outdoor, je Wedding Cake Automatic ideální pro pěstitele, kteří potřebují udržet svůj koníček v soukromí.

734 2054 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Potřebujete rychlý kmen v zájmu utajení? Nebo jen neradi čekáte na trávu? Ať tak či onak, Wedding Cake Automatic vám poskytne korunu zralých pupenů již za 10 týdnů po vyklíčení. Po usušení a vysušení těchto květů zažijete lahodné tóny cukru a borovice spolu s hluboce euforickým opojením, které nabije mysl a zároveň rozpustí svaly.

Jako samonakvétací verze původního Wedding Cake, Wedding Cake Automatic podává stejné lahodné terpeny a euforické opojení, ale za zlomek času.

Wedding Cake vyrazila dech pěstitelům po celém světě svou jedinečnou chutí a silnými účinky. Pokud však raději přeskočíte namlouvání a vrhnete se rovnou do závazku, pak vám Wedding Cake Automatic naservíruje výnos za mnohem kratší dobu. Zkušení šlechtitelé společnosti Royal Queen Seeds vytvořili tuto dominantní indiku křížením rodičovských kmenů Wedding Cake a BF Super Auto #1.

Wedding Cake Automatic zdědil všechny lahodné terpeny z původního kultivaru. Při každém vdechnutí si vychutnáte lahodnou chuť citrusů, ovoce, cukroví a borovice. Krátce po prožití jejích aromatických složek pocítíte, jak se vás zmocňuje euforické a fyzické opojení podpořené 19% obsahem THC.

Speedy. Kompaktní. Hardy. Wedding Cake Automatic nevyžaduje neustálou péči a pozornost jako standardní fotoperiodický kmen. Tato odrůda poroste téměř kdekoli bez starostí. Pomocí tréninku můžete udržovat pokojové rostliny v nenápadné výšce pouhých 60 cm a při dobrém osvětlení sklízet až 450 g/m². Venku rostliny dosahují vrcholu při výšce 100 cm a produkují až 120 g/rostlinu již za 10 týdnů po vyklíčení.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 120 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!