Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON GOAT’lato Auto | Autoflower semínka konopí

Exkluzivní genetika: Spojujeme síly s Mikem Tysonem a jeho značkou Tyson 2.0, abychom Vám přinesli odrůdy, které jinde nenajdete.

Nádherná chuť a aroma: Příchutě sušenek, ovoce a zemitosti zanechají nezapomenutelný dojem na Vašich chuťových pohárcích.

Rychlý růst a vysoká produktivita: Až 450 g/m² uvnitř a 180 g/rostlinu venku – ideální pro rychlou zásobu.

Euforický a relaxační efekt: S obsahem THC 20 % poskytuje hlubokou relaxaci a euforii, která je perfektní pro každodenní užívání.

Snadná pěstovatelnost: I přes svou impozantní velikost a výnosy, je GOAT’lato Auto překvapivě snadno ovladatelná a vhodná pro pěstitele všech úrovní.

822 2244 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme Vám Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON GOAT’lato Auto, autoflower semínka konopí, která přinášejí revoluci do světa pěstování. Díky unikátní spolupráci s legendou boxu Mikem Tysonem a jeho značkou Tyson 2.0, jsme připraveni nabídnout Vám přístup k elitním odrůdám, které obohatí Vaši zahradu nebo pěstírnu o nevšední zážitek.

Tato exkluzivní odrůda kombinuje nejlepší genetiku, vycházející z legendárního Gelato 44 a rychle rostoucího Cookies Auto, čímž vytváří směs, která je nejen lahodná na jazyku, ale také rychlá a efektivní ve výsledcích.

Připravte se na euforický a hluboce relaxační zážitek, který přemění i běžné dny na nezapomenutelné okamžiky. GOAT’lato Auto nabízí perfektní rovnováhu mezi sílou a chutí, přičemž 20% THC zajišťuje, že Vaše potřeby budou naplněny s lehkostí, která je překvapivě silná.

Tato odrůda je navíc extrémně výnosná a rychlá, což z ní činí ideální volbu pro ty, kteří hledají efektivitu bez kompromisů. Ať už jste domácí pěstitel nebo profesionál, GOAT’lato Auto Vás ohromí svou schopností dorůst do impozantní velikosti a produkce, a to vše během rekordních 10 týdnů.

Přidejte se k revoluci v pěstování a zažijte, jak je to být na vrcholu s Royal Queen x TYSON GOAT’lato Auto. Nechte se inspirovat genetikou šampionů a přeměňte svou zahradu na mistrovské dílo.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Relaxující, Sociální

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

375 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

130 – 180 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!