Royal Queen Seeds – Royal CBDV Auto | Samonakétací semena konopí

1. Snadné pěstování: Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo zkušený pěstitel, Royal CBDV Automatic je navržena tak, aby poskytovala úžasné výsledky s minimální námahou.

2. Rychlá sklizeň: S osmitýdenním cyklem od semínka ke sklizni je Royal CBDV Automatic synonymem pro efektivitu, což Vám umožní rychle obnovovat zásoby.

3. Terapeutický efekt: Vychutnejte si jedinečné účinky CBDV a CBD, které podporují uklidnění a soustředění bez opojení, což je ideální pro uživatele hledající léčebné přínosy bez ztráty kontroly.

4. Vynikající výnosy: S indoor výnosem až 450 g/m² a venkovním až 150 g na rostlinu, Royal CBDV Automatic slibuje hojnost kvalitních pupenů pro Vaše potěšení.

5. Univerzální adaptabilita: Ať už jste v městském bytě nebo na venkovské farmě, tato odrůda se přizpůsobí a prospěje téměř v jakémkoli prostředí, včetně chladnějších klimatických podmínek.

1013 2788 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Otevřete bránu do světa konopí nové generace s Royal Queen Seeds – Royal CBDV Auto, samonakvétacími semeny, která přinášejí revoluci v pěstování. Tato odrůda je skvělá volba pro ty, kteří hledají harmonii a jasnost bez psychoaktivních efektů. Díky snadnému pěstování a rychlé sklizni je ideální jak pro nováčky, tak pro zkušené pěstitele, kteří touží po kvalitě bez kompromisů.

Využijte sílu přírody s nejnovějším pokrokem v kanabinoidním výzkumu. Royal CBDV Automatic je důkazem, že Royal Queen Seeds neustále posouvá hranice možného a přináší Vám produkty, které jsou nejen efektivní, ale také etické a udržitelné. Vychutnejte si čistotu a sílu, kterou nabízí tato jedinečná odrůda, a objevte, jak může obohatit Váš každodenní život.

Vysoký obsah CBDV a CBD společně s minimálním množstvím THC zaručuje, že každý moment strávený s Royal CBDV Automatic bude plný klidu a bez rušivých psychoaktivních efektů. Přidáte-li k tomu profil zemitých a borovicových terpenů, získáte nejen uklidnění, ale i zážitek pro Vaše smysly.

Přesvědčte se sami, proč Royal CBDV Automatic představuje výjimečný přínos do světa konopí.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

375 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

110 – 160 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!