Royal Queen Seeds – Apple Fritter Automatic | Samonakvétací semínka konopí

1. Neuvěřitelná hladina THC až 23 % – Apple Fritter Automatic vás povznese do sfér euforie a uvolnění, kde každodenní stres a starosti prostě neexistují.

2. Úchvatná chuť – sladké tóny jablečného lívance se snoubí s příchutí země a ovocných esencí, přinášející nezapomenutelný chuťový zážitek.

3. Rychlý růstový cyklus – za pouhých 11-12 týdnů od setí k úrodě; ideální pro ty, kdo netrpělivě očekávají výsledky své práce.

4. Kompaktní rostlina – ideální pro pěstování v malých prostorech, ať už doma nebo venku, s výškou do 100 cm, která se snadno vejde kamkoliv.

5. Bohatá úroda – až 450 g/m² ve vnitřním prostředí a 140-180 g/rostlinu venku, což z Apple Fritter Automatic činí výnosnou volbu pro každého pěstitele.

734 2054 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představte si kmen, který chutná tak sladce a cukrově, že byste si ho mohli snadno splést s kouskem jablečného lívance. Nyní do rovnice přidejte 23 % THC a rychlý růstový cyklus. Zní to jako sen, že? Tento sen můžete uskutečnit zasazením semen Apple Fritter Automatic do půdy. Vychutnejte si euforické a kamenující opojení a jednoduše nádherné chutě.

Představíme vám jeden z nejsilnějších samonakvétacích kmenů, který je k dispozici. Připravte svou mysl na hladinu THC 23 % a své chuťové pohárky na silné tóny ovoce a cukru.

Apple Fritter Automatic kombinuje ty nejlepší vlastnosti původního kmene s rychlostí a účinností genetiky ruderalis. Tento hybrid s dominancí indiky nenechává nic náhodě a disponuje obrovským množstvím THC, nenápadnou a kompaktní strukturou a chutnými terpeny.

Apple Fritter Automatic pracuje přesčas a během fáze kvetení vylučuje aromatické sekundární metabolity. Výsledek? Ostrá směs terpenů, která přináší lahodnou chuť země, ovoce a sladkostí. Působivý obsah THC 23 % ve vás zanechá pocit zhulení, euforie a uspokojení na dlouhé hodiny.

Apple Fritter Automatic si zachovává kompaktní vzrůst v interiéru i exteriéru, takže je vhodná do malých pěstebních stanů, přestavěných skříní a skrytých koutů zahrady. Pokojové rostliny dosahují maximální výšky 100 cm, ale po ošetření LST zůstanou na 60 cm. Při dobrém osvětlení můžete očekávat, že po rychlém 11-12týdenním růstovém cyklu vytáhnete až 450 g/m². Venku rostliny dorůstají do mírně vyšší výšky 110 cm, pokud jsou ponechány bez zálivky, a čerpají 140-180 g/rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Euforický, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

130 – 180 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!