Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON Corkscrew Auto | Autoflower semínka konopí

Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON Corkscrew Auto | Autoflower semínka konopí

Síla a Energie: Obsah 19 % THC dodává povzbuzující úder energie pro zlepšení nálady a kreativity.

Vynikající Chuť a Vůně: Sladké tropické terpeny vytvářejí nezapomenutelný gurmánský zážitek.

Odolná a Snadno Pěstovatelná: Tato rostlina je ideální pro pěstitele všech úrovní zkušeností díky své odolnosti a rychlému květu.

Vysoké Výnosy: S výnosy 450-500 g/m² v interiéru a 90-175 g/rostlinu venku, Corkscrew Auto slibuje bohatou sklizeň.

Denní Použití: Ideální pro jakoukoli denní dobu, kdy hledáte povzbuzení a energii bez pocitu únavy.

822 2244 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON Corkscrew Auto, autoflower semínka konopí, která v sobě nesou sílu legendárního boxera Mikea Tysona. Tato odrůda, vzniklá ve spolupráci s Tysonem 2.0 a Royal Queen Seeds (RQS), je dokonalým spojením síly, odolnosti a nezapomenutelné chuti. Corkscrew Auto je tvrdým důkazem, že některé údery se nezapomenou – a v tomto případě, úder chuti a energie, který vás nikdy nepřestane bavit.

Proč si vybrat Royal Queen x TYSON Corkscrew Auto? Nejenže se jedná o kompaktní rostlinu s výjimečnou genetikou Cherry Pie Auto a Tangie, ale také o odolnou odrůdu, která se snadno pěstuje a je připravena překvapit vás svou vynikající chutí a vůní. S mírně sativně dominantní genetikou, Corkscrew Auto dokáže udržet krok až do posledního kola, s dozráváním přibližně 13 týdnů po vyklíčení.

Zapálení této odrůdy je opravdovým gurmánským zážitkem. S obsahem 19 % THC poskytuje okamžitý příval energie, který zlepší vaši náladu a povzbudí vaši společenskost, kreativitu a soustředění. Její bohatá pryskyřice je plná sladkých tropických terpenů, které zanechávají v ústech chuť sladkých citrusů, ananasu a dalšího zralého ovoce. Ideální pro každou denní dobu, kdy hledáte povzbuzení a energii.

Royal Queen x TYSON Corkscrew Auto je synonymem pro vynikající růstové vlastnosti. S 55 % genetiky sativy, 45 % indiky a příměsí ruderalisu tato rostlina představuje odolnou, silnou a rychle kvetoucí odrůdu, která exceluje jak uvnitř, tak venku nebo ve skleníku. S výškou 70-100 cm v interiéru a až 170 cm venku, tato odrůda slibuje těžké výnosy plné sladké, silné pryskyřice.

Nezmeškejte příležitost vypěstovat si v této sezóně skutečného šampiona s Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON Corkscrew Auto.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Soustředěný, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

90 – 175 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!