Expert Seeds – CRITICAL BLUE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Expert Seeds – CRITICAL BLUE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Critical Blue Auto od SeedBanky Expert Seeds je vysoce výnosná samonakvétací rostlina, která byla vytvořena spojením dvou legendárních konopných odrůd Critical a Blueberry.

Toto indika-dominantní konopí obsahuje až 18 % THC, což je na „automat“ velice slušné. Při kouření vyvolává silný relaxační efekt, který vás však nepřipoutá ke gauči, jako klasická indika. Také má vysoký potenciál pro uživatele lékařské marihuany, kteří hledají silné konopí k utišení bolestí, léčbě nespavosti a zahnání deprese.

657 1807 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Critical Blue Auto Expert Seeds je vysoce výnosná samonakvétací rostlina. Byla vytvořena spojením dvou legendárních konopných odrůd Critical a Blueberry.

Toto indika-dominantní konopí obsahuje až 18 % THC, což je na „automat“ velice slušné. Při kouření vyvolává silný relaxační efekt, který vás však nepřipoutá ke gauči, jako klasická indika. Také má vysoký potenciál pro uživatele lékařské marihuany, kteří hledají silné konopí k utišení bolestí, léčbě nespavosti a zahnání deprese.

Tato konopná dáma roste velice rychle a energicky. Bude připravena ke sklizni za pouhých 70 dní od vyklíčení semen a to v interiéru i exteriéru. Dosahuje výšky 75 až 150 cm a produkuje krásně velké a kompaktní palice, jež jsou důkladně obalené lepivou pryskyřicí. V interiéru pak dosahuje výnosu 400 až 500 gramů na metr čtvereční, zatímco venku vyprodukuje až 170 gramů marihuany na jednu rostlinu.

Critical Blue auto Expert Seeds je velice chutné konopí, díky kterému se vaše chuťové pohárky budou radovat z lahodně sladké chuti, která je zakončena intenzivní citrónovou a ovocnou příchutí.

Rodokmen : Blueberry Auto X Genetic Critical Auto

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 400 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!