Big Buddha Seeds – CRITICAL MASS AUTOMATIC | Samonakvétací semínka konopí

Critical Mass Automatic je samonakvétací verze proslulé konopné odrůdy Critical Mass, která byla původně vyvinuta v SeedBance Mr Nice Seeds. Proslavila se vysokým výnosem, silným účinkem a jedinečnou chutí.

999 1639 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Critical Mass Automatic je samonakvétací verze proslulé konopné odrůdy Critical Mass, která byla původně vyvinuta v SeedBance Mr Nice Seeds. Proslavila se vysokým výnosem, silným účinkem a jedinečnou chutí.

Přestože je původní odrůda Critical Mass takřka dokonalá, pěstitelé ze SeedBanky Big Buddha Seeds se rozhodli vytvořit její samonakvétací verzi. Táto verze vám dokáže vyprodukovat vynikající výnos již za pouhých 9 až 12 týdnů od vyklíčení. Tohoto těžkého úkolu se nakonec úspěšně zhostil jejich pěstitelský tým ze Španělska.

Critical Mass Automatic si zachovává všechny důležité vlastnosti, které jste si na původním Critical Massu zamilovali. Má intenzivní vůni, lahodnou chuť a velice silný efekt s dlouhotrvajícím relaxačním účinkem. Ideálni k relaxaci po těžkém dni nebo k uvolnění po stresujícím prožitku. Zachovala si dokonce i původní strukturu rostliny s dominantní hlavní colou a mnoha postranními větvemi. Díky tomu se podstatně zvyšuje její celkový výnos. Na „samonakvétačku“ také dorůstá poměrně vysoké výšky.

Pořiďte si u nás tato špičková konopná semínka a užijte si přímo neuvěřitelnou chuť tohoto parádního konopí.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 100 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!