Royal Queen Seeds – DANCE WORLD | Feminizovaná semínka konopí

Royal Queen Seeds – DANCE WORLD | Feminizovaná semínka konopí

Odrůda marihuany s vynikajícím léčebným potenciálem. Dance World vznikl křížením dvou různých fenotypů Dancehall  s vynikající léčivou odrůdou Juanita la Lagrimosa. Feminizovaná semínka Dance World má vysoký obsah CBD, téměř stejný jako obsah THC. Semínka konopí s vynikajícím léčebným potenciálem.

371 1042 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Odrůda marihuany s vynikajícím léčebným potenciálem od Seed Banky Royal Queen Seeds. Dance World vznikl křížením dvou různých fenotypů Dancehall  s vynikající léčivou odrůdou Juanita la Lagrimosa.

Dance World je poměrně nízká rostlina, která roste převážně jako Indica a dosahuje výšky 60 až 90 cm. Kvete zhruba kolem osmi týdnů.

Feminizovaná semínka Dance World má vysoký obsah CBD, téměř stejný jako obsah THC. Již z názvu lze tušit, že účinek Dance World by se dal popsat jako povznášející a motivující high, podobně jako jamajská taneční hudba. Tato konopná odrůda se používají pro své protizánětlivé účinky, účinky proti bolesti, úzkosti anebo křečím. Semínka konopí s vynikajícím léčebným potenciálem pro všechny.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

,

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

475 – 525 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 450 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!