Prodej

Vision Seeds – DELHI CHEESE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Delhi Cheese od Vision Seeds je doslova konopí seslané přímo od boha. Legenda pravý že Samotný Shiva kouřil tuhle krásku před tisíci lety, následně se na několik let ztratil, a byl šlechtěn buddhistickými mnichy. Přijde Vám příběh přitažen za vlasy? Nebo snad ne? Delhi Cheese má předky v Hindu Kushu což na příběhu přidává na pravdě.

405 1065 
324 852 

Pouze v Květnu sleva 20%!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Delhi Cheese auto od Vision Seeds je doslova konopí seslané přímo od boha. Legenda pravý že samotný Shiva kouřil tuhle krásku před tisíci lety, následně se na několik let ztratil, a byl šlechtěn buddhistickými mnichy.

Přijde Vám příběh přitažen za vlasy? Nebo snad ne? Delhi Cheese má předky v Hindu Kushu což na příběhu přidává na pravdě.

Jedna věc je jistá všechny vlastnosti slavného Cheese byli zachovány, takže můžete očekávat parádní chuť a vysoce odolnou rostlinu konopí. Delhi Cheese auto se velmi daří ve všech médiích, a navíc Outdoor pěstováním dodáva obří výnos.

Rodokmen : Cheese x Critical Impact x Ruderalis

Genetika : 75 % indika – 25 %

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

100 – 150 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 70 g/rostlina

Seed banka

Pouze v Květnu sleva 20%!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!