Prodej

DNA Genetics – 24K Gold | Feminizovaná semenka konopí

Exkluzivní genetika – Unikátní kombinace oceněné indiky Kosher Kush a dvanáctinásobného šampiona sativy Tangie.

Nepřekonatelná chuť a vůně – Očekávejte jedinečnou chuť s citrusovými podtóny a pryskyřičné květy s aroma, které získalo několik pohárů.

Různorodost fenotypů – Tři fenotypy nabízející širokou škálu chutí od Kush po Tangie, každý z nich je mistrovským dílem.

Nadprůměrné výnosy – S růstovým potenciálem ve vegetaci a významným protažením až do 4. týdne květu, 24K Gold slibuje nadprůměrné výnosy.

Vyhrává poháry – Tento produkt není jen skvělou volbou pro pěstitele, ale jeho kvalita a jedinečnost byly oceněny i na soutěžích, což z něj činí opravdový poklad ve světě konopí.

1322 2348 

Nová seedbanka s uvítací SLEVOU 25%!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Představujeme vám 24K Gold od DNA Genetics – jedinečnou a exkluzivní volbu pro každého milovníka konopí, který hledá něco opravdově speciálního. Tento exkluzivní kmen kombinuje nejlepší z obou světů – oceněnou indiku Kosher Kush a dvanáctinásobného šampiona sativy Tangie z roku 2013. Objevte jedinečné aroma mandarinek doplněné o silnou přítomnost Kosher Kush, což činí z 24K Gold opravdovou raritu.

S 24K Gold od DNA Genetics si vyberete nejen semena, jejichž genetika je zárukou kvality, ale také zážitek, který se vymyká běžným standardům. Každý fenotyp tohoto F1 hybridu je mistrovským dílem, nabízející buď hálky s příchutí Kush a citrusovými podtóny, nebo příchuť Tangie s křupavými hálky Kosher – rozhodnutí je na vás. S výškovým růstem během vegetace a významným protažením až do 4. týdne květu, 24K Gold slibuje nadprůměrné výnosy a květy pokryté pryskyřicí, jejichž vůně a chuť vás doslova pohltí.

Připravujte se na dobu květu 9-10 týdnů a očekávejte výsledky, které překonají vaše očekávání. Tato semena jsou skutečným pokladem pro každého, kdo se věnuje pěstování s láskou a vášní. Ať už jste začátečník nebo zkušený pěstitel, 24K Gold vám otevře brány do světa mimořádných chutí a aromat.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 800 g/rostlina

Seed banka

Nová seedbanka s uvítací SLEVOU 25%!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!