DNA Genetics – Cannalope Haze | Feminizovaná semena konopí

Prodej

DNA Genetics – Cannalope Haze | Feminizovaná semena konopí

Nezapomenutelná chuť a aroma: Sladká směs tropického melounu a květin vás okamžitě přenese do exotického ráje.

Přirozená úleva od únavy a úzkosti: Přirozená cesta, jak se cítit lépe, bez vedlejších účinků, které přináší tradiční medicína.

Snadné pěstování: Bez ohledu na vaši úroveň zkušeností s pěstováním konopí, Cannalope Haze vám umožní dosáhnout dobrých výsledků s minimálním úsilím.

Rychlý finiš: Nemusíte čekat věčnost, abyste mohli sklízet plody vaší práce – Cannalope Haze je připraven rychleji, než si myslíte.

Spojení vášně a kvality: Semena od DNA Genetics jsou výsledkem pečlivé selekce a vášně pro konopí, což zaručuje, že získáváte jen to nejlepší.

1174 2201 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představte si, že můžete mít kousek tropického ráje přímo ve svém domově. S feminizovanými semeny Cannalope Haze od DNA Genetics je to nyní možné! Tento jedinečný kmen konopí vám přináší sladkou symfonii tropického melounu a květin, která se rozvine do nezapomenutelného, jemného a chutného kouře. Ideální pro ty, kdo hledají přírodní způsob, jak zvládat únavu a úzkost, Cannalope Haze vám nabízí úlevu s lehkostí a elegancí.

Cannalope Haze není jen dalším produktem na trhu, je to výsledek pečlivé selekce a vášně Dona a Aarona, kteří semena tohoto křížence získali od svých důvěryhodných přátel. Díky snadnému pěstování a rychlému finiši je tento kmen dostupný pro každého, od začínajících pěstitelů až po zkušené farmáře, kteří chtějí rozšířit svou sbírku o něco výjimečného.

Nenechte se zmást jeho křehkou chutí, Cannalope Haze má silný účinek, který zasáhne jak vaše smysly, tak vaši mysl, a zanechá vás v pocitu radosti a spokojenosti. Jeho dobrý výnos zaručuje, že vaše investice se vyplatí, a vy budete moci opakovaně prožívat tuto tropickou senzaci.

Nepromeškejte příležitost zařadit tento exotický klenot do vaší kolekce. Cannalope Haze – váš průvodce na cestě k pocitu radosti a spokojenosti.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!