DNA Genetics – Cataract Kush | Feminizovaná semena konopí

Prodej

DNA Genetics – Cataract Kush | Feminizovaná semena konopí

Nepřekonatelná kombinace: Kříženec LA Confidential a OG Kush přináší nejen vynikající chuť, ale i silný účinek.

Silný účinek: Ideální pro tišení bolesti, zlepšení apetitu a podporu spánku – Cataract Kush nabízí víc než jen relaxaci.

Nezapomenutelný vzhled a chuť: Po vyléčení nabízí téměř šedočerný vzhled a chuťový profil, na který jen tak nezapomenete.

Vhodný pro všechny úrovně pěstitelů: Ať už jste začátečník nebo zkušený pěstitel, Cataract Kush je přátelský k pěstování a slibuje nadprůměrné výnosy.

Dlouhotrvající efekt: „Plíživý“ high, který se dostavuje i dlouho po kouření, zaručuje, že vaše zážitek bude nejen intenzivní, ale i dlouhotrvající.

1027 1761 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám DNA Genetics – Cataract Kush, prémiová feminizovaná semena konopí, která jsou výsledkem dokonalé kombinace dvou legendárních vítězů: LA Confidential a OG Kush. Tento unikátní hybrid nabízí nejen neopakovatelný zážitek z pěstování, ale jeho výsledky vás doslova ohromí. S dobou květu 8-9 týdnů a dekou krystalů, která semena obklopuje, Cataract Kush představuje vrchol pěstitelského umění.

Po vyléčení se tato odrůda pyšní téměř šedočerným vzhledem, a co je ještě důležitější, chuť a vůně jsou naprosto nezapomenutelné. Dominance LA je zřetelně cítit při každém potahu, zatímco výdech vás zanechá v oblaku kouře s nádechem OG Kush. Vzhled nugů vás přenese do světa OG, zatímco jejich hustota připomene LA Confidential.

Ale to nejlepší na Cataract Kush je bezpochyby jeho účinek. Je silný, dokonce VELMI silný, a ideální pro ty, kteří hledají úlevu od bolesti, problémů s příjmem potravy nebo spánkem. Mnozí uživatelé ho popisují jako „plíživý“ high, který nabírá na intenzitě i dlouho po tom, co skončíte s kouřením. Toto je skutečně kmen pro ty, kdo hledají víc než jen průměrný zážitek.

Navíc, i když je Cataract Kush určen pro zkušené kuřáky, jeho pěstování je přístupné i začátečníkům. Nabízí nadprůměrné výnosy a husté, mrazivé nugy, které potěší i toho nejnáročnějšího pěstitele.

DNA Genetics – Cataract Kush není jen semeno, je to zážitek, který si nesmíte nechat ujít. Pokud hledáte intenzivní účinky, vynikající chuť a pěstitelskou výzvu, Cataract Kush je tou pravou volbou pro vás. Objednejte si ještě dnes a připravte se na zážitek, který překročí všechna vaše očekávání.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

350 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!