DNA Genetics – Cherry 18 | Feminizovaná semena konopí

Unikátní Genetické Dědictví: Kombinace Cherry Pie a OG #18 vytváří neopakovatelný zážitek, který překonává očekávání i těch nejnáročnějších znalců.

Excepční Produkce Pryskyřice: Ideální pro ty, kteří hledají odrůdy s vysokým obsahem pryskyřice pro extrakce a další zpracování.

Fantastický Terpenový Profil: Aromatický profil, který je stejně působivý jako jeho vizuální přitažlivost, zajistí, že vaše smysly budou vždy potěšeny.

Krátká Doba Kvetení: Rychlejší přechod od semínka k plodu znamená, že můžete sklízet dříve a častěji, což optimalizuje vaši produkci.

Estetická Krása: Nádherné pupeny pokryté pryskyřicí jsou vizuální požitek, což činí DNA Genetics Cherry 18 skvělou volbou pro ty, kteří ocení vizuální aspekty své zahrady.

1321 2348 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme vám nejnovější přírůstek do vaší sbírky – DNA Genetics Cherry 18, feminizovaná semena konopí, která jsou dokonalým hybridem mezi oslnivým Cherry Pie a legendárním OG #18. Tato exkluzivní odrůda přináší nejen nevídanou estetiku a aroma, ale i jedinečný zážitek pro každého, kdo se odváží vrhnout do její pěstování.

Představte si, že se probíráte hustou pryskyřicí pokrytými pupeny, jejichž každý pohled je slast pro oči a každý nádech potěšením pro smysly. DNA Genetics Cherry 18 vám toto vše dokáže nabídnout. Díky svému unikátnímu terpenovému profilu a výjimečné produkci pryskyřice se jedná o odrůdu, která překračuje běžné standardy a nabízí zcela novou úroveň zážitku.

S krátkou dobou kvetení se DNA Genetics Cherry 18 stane vaším nejpřitažlivějším spojencem v zahradě. Už nemusíte trávit nekonečné měsíce čekáním na sklizeň. Tato odrůda vám umožní rychle přejít od semínka k plodům, aniž byste museli obětovat kvalitu nebo výnos.

Investice do DNA Genetics Cherry 18 je investicí do kvality, výnosu a jedinečného zážitku z pěstování. Nechte se okouzlit touto odrůdou a objevte, proč se stane nedílnou součástí vaší sbírky.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!