DNA Genetics – Chocolope | Feminizovaná semena konopí

Snadné pěstování: Ideální pro začátečníky i zkušené pěstitele, Chocolope nabízí vysoké výnosy s minimální námahou.

Rychlejší kvetení: Díky inovativnímu šlechtění je doba kvetení kratší, což znamená rychlejší sklizeň bez ztráty kvality.

Chuť, která vás vrátí v čase: Jedinečná čokoládová chuť, která přináší nostalgie a zároveň osvěžující novinku do vaší kolekce.

Vysoké výnosy: S Chocolope se nemusíte obávat o výnos. Připravte se na bohatou sklizeň těžkých „nug’s“ plných chuťového potěšení.

Oceněný kmen: S více než 10 prestižními oceněními vám Chocolope potvrzuje, že investujete do kvality, která byla opakovaně uznána odborníky.

1027 1761 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Objavte revoluční feminizovaná semena konopí od DNA Genetics – Chocolope. Tento kmen, který kdysi nesl název D-Line, je pravým snem pro začínající pěstitele! Díky neuvěřitelně vysokým výnosům a velkým, těžkým „nug’s“ je pěstování Chocolope překvapivě snadné, což vás osvobodí od stresu a usnadní vaši cestu k úspěchu.

DNA Genetics přešla nad rámec běžného pěstování konopí při vytváření Chocolope, kombinací Original Chocolate Thai a Cannalope muže. Tímto křížením a následným zpětným křížením bylo dosaženo kratší doby kvetení, aniž by se obětovaly významné vlastnosti Original Chocolate Thai – včetně té nezapomenutelné čokoládové chuti, která vás okamžitě vrátí do 80. let.

Chocolope není jen dalším kmenem konopí. Je to nostalgie, inovace a výkon, zabalené do jednoho. S více než 10 oceněními, včetně několika Cannabis Cupů, je Chocolope kmenem, který si zaslouží čestné místo ve vaší sbírce. Užijte si tu čistou, nezaměnitelnou chuť a vůni, která vám připomene, proč milujete konopí.

Nenechte si ujít příležitost zažít čistou esenci konopí s Chocolope. Je čas obnovit vaši lásku ke konopí a objevit novou úroveň chuťového potěšení. Objednejte si svá feminizovaná semena Chocolope od DNA Genetics ještě dnes a staňte se součástí revoluce ve světě konopí!

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!