DNA Genetics – Chocolope Kush | Feminizovaná semena konopí

Výjimečná genetika: spojení několikanásobných vítězů Cannabis cupu nabízí unikátní kombinaci chutí a síly.

Všestrannost: ideální volba pro začínající i pokročilé pěstitele díky vysoké adaptabilitě a odolnosti rostlin.Výnosy nad očekávání: připravte se na nadprůměrné výnosy s minimální námahou, což z Chocolope Kush dělá investici, která se vyplácí.

Rovnováha efektů: perfektní kombinace povzbuzujícího účinku sativy a relaxační síly indiky nabízí komplexní zážitek.

Jedinečná chuť: sladké náznaky čokolády v kombinaci se silnou chutí Kush posunou váš pěstitelský zážitek na novou úroveň.

1174 2054 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme vám jedinečnou možnost vstoupit do světa prémiového pěstování s našimi feminizovanými semeny konopí DNA Genetics – Chocolope Kush. Tento exkluzivní kříženec, který představuje spojení legendární sativy Chocolope a neodolatelného Kosher Kush s dominancí indiky, je výsledkem pečlivé selekce a vášně k dosažení dokonalosti. Připravte se na úžasnou směs, která vám přinese to nejlepší z obou světů.

Chocolope Kush, s jeho výjimečným genetickým zázemím, se pyšní vysokou odolností a adaptabilitou, což jej činí ideální volbou i pro začínající pěstitele. Jeho rostliny mají silný růst a jsou připraveny poskytnout nadprůměrné výnosy s minimální námahou. Zároveň, pokročilí pěstitelé ocení možnost experimentování a dosahování ještě lepších výsledků.

Zapomeňte na kompromisy mezi sílou a chutí. Chocolope Kush vás okouzlí sladkou a zemědělskou chutí, která je dokonale vyvážená díky silné přítomnosti Kush genetiky. Jeho efekt je okamžitý a dlouhotrvající, skloubení energického pocitu sativy s uvolňujícím učinkem indiky vede k harmonické rovnováze, která je ideální pro relaxaci i pro kreativní činnosti.

Nepromeškejte příležitost vychutnat si výjimečnost tohoto křížence, který je výsledkem pečlivého výběru a dlouholetých zkušeností. Chocolope Kush je vaše vstupenka do světa prémiového pěstování, který vás nikdy nepřestane fascinovat.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!