DNA Genetics – Florida Gold | Feminizovaná semena konopí

Exkluzivita – S DNA Genetics Florida Gold získáváte genetiku, která je výsledkem špičkového šlechtění, spojujícího klon Jew Gold s Florida OG Cut. Tato unikátní kombinace zajišťuje vysokou kvalitu a výjimečnost každé semínko.

Vysoký podíl „keeper phenos“ – Až 80% všech rostlin z těchto semen se stává fenotypy, které si budete chtít nechat. To znamená méně práce s výběrem a více času na užívání si výsledků.

Úžasné výsledky – Každý, kdo tyto semena vypěstoval, dosáhl úchvatných výsledků. „Keeper“ za „keeperem“ – tato semena přinášejí konzistentně vysokou kvalitu.

Šampioni mezi semeny – Nejenže získáváte semena s vynikajícím genetickým zázemím, ale také šanci vybrat si vlastní vítěze a „šampiony“ mezi rostlinami.

Kvalita od renomované společnosti – DNA Genetics je zárukou kvality a inovace v oblasti genetiky konopí. S „Florida Gold“ získáváte produkt, za kterým stojí jméno a tradice jedné z nejrespektovanějších společností na trhu.

880 1468 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme vám klenot mezi feminizovanými semeny konopí – DNA Genetics Florida Gold. Tento jedinečný produkt vznikl spojením vysoce kvalitních genů: klonu Jew Gold a legendárního Florida OG Cut. Výsledek? Osmdesátiprocentní podíl „keeper phenos“, což jsou fenotypy tak dokonalé, že si je prostě musíte nechat. Po léta intenzivního šlechtění a testování se nám podařilo vytvořit semena, která přesahují všechny očekávání. „Florida Gold“ není jen další produkt na trhu, je to vstupenka do světa prémiového konopí, kde každá rostlina je šampionem.

Proč si vybrat právě DNA Genetics Florida Gold? Protože každý, kdo se věnuje pěstování konopí, hledá něco výjimečného, něco, co překonává běžné standardy a definuje nový vrchol kvality. „Florida Gold“ vám toto vše nabízí. Se svým unikátním genetickým základem a nepřekonatelnými výsledky vypěstovaných rostlin je tato odrůda nejenom výběrem šampionů, ale i vaším osobním vítězem v boji za dokonalost.

Zvolte DNA Genetics Florida Gold a vstupte do světa, kde kvalita a výjimečnost jsou na prvním místě. Váš závod za dokonalostí začíná právě teď.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!