DNA Genetics – Gelato Sorbet | Feminizovaná semena konopí

Nenáročné Pěstování – Ideální volba pro začátečníky i zkušené pěstitele, kteří hledají odrůdu s jednoduchou péčí.

Exkluzivní Chuťový Profil – Užijte si neopakovatelný ovocný a „dank“ profil chuti, který obohatí váš zážitek z konzumace.

Zářivé a Pryskyřičné Pupeny – Gelato Sorbet produkuje vizuálně atraktivní pupeny, které jsou doslova pokryty pryskyřicí.

Stabilní Růst – Díky stabilnímu růstu a rovnoměrnému rozvoji se můžete spolehnout na skvělé výsledky s minimálním úsilím.

Potenciál pro Znalce – Odrůda, která zaujme nejen začátečníky, ale i nejnáročnější znalce díky svému unikátnímu profilu a výkonu.

1174 2201 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme vám DNA Genetics – Gelato Sorbet, feminizovaná semena konopí, která přinášejí revoluci do vaší zahrady a do vašeho zážitku z pěstování. Tato exkluzivní odrůda kombinuje výjimečné genetické vlastnosti s jedinečným profil chuti, který z ní dělá neodolatelnou volbu pro každého pěstitele. Ať už jste na začátku své pěstitelské cesty nebo jste zkušeným znalcem, Gelato Sorbet vás překvapí svou nenáročností a fantastickými výsledky.

Když se rozhodnete pro Gelato Sorbet, získáváte nejen semena, ale vstupenku do světa jedinečných chuťových zážitků. Tato odrůda se pyšní svými zářivými, barevnými a pryskyřičnými pupeny, které doslova vyzařují ovocné a „dank“ aroma. Gelato Sorbet roste rovnoměrně a bez problémů, což jí dělá ideální volbou pro ty, kteří chtějí dosáhnout úchvatných výsledků bez nutnosti zdlouhavého studia pěstitelských manuálů.

Výběrem Gelato Sorbet si nejen zjednodušíte pěstitelský proces, ale také získáte odrůdu, která se může stát skvostem vaší zahrady. Díky průměrným výnosům a době kvetení 8-9 týdnů (nebo polovina října, pokud pěstujete venku) se Gelato Sorbet stane vaším spolehlivým partnerem ve světě konopí.

Nenechte si ujít příležitost přivést do své zahrady odrůdu, která překračuje očekávání a stane se vaším osobním ALL-STAR. DNA Genetics – Gelato Sorbet je připravena rozzářit vaši kolekci.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Šťastný, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!