DNA Genetics – Holy Grail Kush | Feminizovaná semena konopí

Šampion mezi šampiony – Spojuje v sobě vítěze Cannabis Cupu, nabízí unikátní genetiku.

Nepřekonatelná vůně a chuť – Výjimečné aroma a chuť, která byla oceněna perfektním skóre.

Vysoká odolnost a výtěžnost – Ideální pro začátečníky i zkušené pěstitele, nabízí bohatou úrodu.

Exkluzivní kvalita – Je vyhledávaná pro svou kvalitu, která překonává ostatní hybridy OG Kush.

Celosvětový fenomén – Příležitost připojit se k pěstitelům po celém světě, kteří oslavují tento jedinečný kmen.

1174 2054 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme vám DNA Genetics – Holy Grail Kush, semena, která vám přinášejí legendární druh konopí, jež bylo oceněno na nejvyšších soutěžích po celém světě. Tento jedinečný kříženec je výsledkem spojení dvojnásobného šampiona Cannabis Cupu, Kosher Kush, s multišampionem The OG #18. Tato kombinace přináší rostlinu s nevídanou sílou, výtěžností a aroma, která si získala srdce konopné komunity po celém světě.

Jste-li na hledání konopného kmeni, který by vás odvedl za hranice běžného pěstování, DNA Genetics – Holy Grail Kush je vaší odpovědí. Jeho výjimečně velké, pryskyřičné palice jsou potěšením nejen pro oko, ale i pro čich, díky unikátní vůni po OG #18/Kosher, která se rozvine již během pěstování.

Není důležité, zda jste teprve na začátku své pěstitelské kariéry nebo patříte mezi zkušené mistry, Holy Grail Kush je dostatečně univerzální, aby uspokojil každého. Začátečníci ocení jeho odolnost a nenáročnost na pěstování, zatímco zkušenější pěstitelé mohou experimentovat s optimalizací podmínek, aby dosáhli efektů, které tuto rostlinu proslavily.

Nejenže Holy Grail Kush dominuje vzhledem a vůní, ale také chutí, která byla oceněna nejvyšším možným skóre na HTCC 2011. Nyní máte jedinečnou příležitost seznámit se s tímto mistrovským dílem a přidat do své sbírky kmen, který překračuje běžné standardy.

Nechejte se zlákat tímto světovým fenoménem a přidejte do svého portfolia DNA Genetics – Holy Grail Kush, kmen, který opravdu nastavuje nové standardy ve světě konopí.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

Účinek

Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 700 g/m²

Optimální výnos outdoor

500 – 800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!