DNA Genetics – Kosher Kush | Feminizovaná semena konopí

Vynikající genetika: Pocházející z Kalifornie, Kosher Kush se může pochlubit vynikající genetikou, díky které získala řadu ocenění.

Jednoduché pěstování: Ať už jste na začátku své pěstitelské cesty nebo jste již zkušeným pěstitelem, Kosher Kush se přizpůsobí vašim potřebám a poskytne vám bohatou sklizeň bez zbytečných komplikací.

Vynikající poměr mezi poupaty a listy: Díky tomuto vlastnosti je Kosher Kush ideální volbou pro ty, kteří hledají snadno stříhatelnou odrůdu s vysokým výnosem.

Intenzivní vůně a efekt: Kosher Kush je známá svou silnou vůní a účinkem, který přinese pocit „požehnání“ všem, kdo ji zkusí.

Výzva pro experty a snadnost pro začátečníky: Ať už hledáte v pěstování výzvu nebo potřebujete něco, co je přívětivé k začátečníkům, Kosher Kush splní vaše očekávání na obou frontách.

1174 2054 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme vám DNA Genetics – Kosher Kush, jedinečnou feminizovanou odrůdu konopí, která vás okouzlí svou výjimečností a kvalitou. Pocházející přímo z kalifornských sluncem zalitých polí, Kosher Kush je odrůda, která si zaslouží vaši pozornost. S její pomocí překonáte běžné odrůdy a vydáte se na dobrodružství plné vůní, chutí a nezapomenutelných zážitků.

Kosher Kush je více než jen konopí. Je to odrůda, která byla oceněna mnoha cenami a získala srdce konopných expertů po celém světě. Díky své intenzivní vůni a vysoké kvalitě je ideální volbou pro ty, kteří hledají něco výjimečného. Ať už jste začátečník nebo expert, Kosher Kush vám nabízí příležitost vyzkoušet si pěstování na jiné úrovni. S její schopností přizpůsobit se různým pěstebním podmínkám a snadnou údržbou je Kosher Kush dokonalou volbou pro každého pěstitele.

Nenechte si ujít příležitost zažít nezapomenutelné chvíle s DNA Genetics – Kosher Kush. Nyní je ten pravý čas objevit tajemství, které dělá z Kosher Kush legendu mezi odrůdami konopí.

Přidejte DNA Genetics – Kosher Kush do vaší sbírky a zažijte, co to znamená mít opravdu výjimečnou odrůdu konopí.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!