Paradise Seeds – DURGA MATA II CBD | Feminizovaná semínka konopí

V legendách Hinduistů, je Durga Mata bohyní čistoty a síly. Nosí meč pravdy, ničí zlé démony, ničí nevědomost a vede lid k osvícení. Durga Mata  z tebe udělá Filozofa. Je ideální na noční kouření z přáteli.

540 2155 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

V legendách Hinduistů, je Durga Mata bohyní čistoty a síly. Nosí meč pravdy, ničí zlé démony, ničí nevědomost a vede lid k osvícení. Durga Mata  z tebe udělá Filozofa. Je ideální na noční kouření z přáteli. Semínka konopí Durga Mata patří mezi dokonalé léčivky od Paradise Seeds!

Stav je velmi uvolňující. Vůně po ovoci. Lékařské účinky této krásky jsou ve světě, velmi ceněné, převážně za její dlouhotrvající relaxační účinek.

Feminizované semínka konopí Durga Mata, jsou velmi snadné na pěstování a navíc mají na sobě velmi mnoho pryskyřice, doporučujeme použít techniku SoG, pro  lepší výnos.

Výborná chuť, lékařské účinky, a pro začátečníky je velmi odolná na hrubé  zacházení ale i pro ti škůdcům dělá z téhle krásky ideální volbu pro všechny labužníky.

Genetika: Durga Mata

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

450-500 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!