Dutch Passion – AUTO CBG-FORCE | Samonakvétací semínka konopí

Dutch Passion – AUTO CBG-FORCE | Samonakvétací semínka konopí

Auto CBG-Force má podobnosti s kmeny s nízkým obsahem THC a vysokým obsahem CBD, které jsou často známé jako „konopné lehké“ kmeny. Tento CBG samonakvétací strain nemá téměř žádné THC, což zajišťuje, že nedochází k známému high/stone. Auto CBG-Force je snadno pěstovatelný autoflower bohatý na CBG, vhodný pro začátečníky i odborníky a licencované výrobce.

 

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Auto CBG-Force je snadno pěstovatelný autoflower bohatý na CBG, vhodný pro začátečníky i odborníky a licencované výrobce. Má prokázanou vysokou hladinu CBG mezi 10-15% v kombinaci s extrémně nízkou hladinou THC (<0,2%), což z ní dělá ideální odrůdu pro komerční pěstitele.

Auto CBG-Force je energická rostlina s dobrým větvením a vysokým výnosem. Je vhodná pro pěstování uvnitř a ve sklenících, ale lze ji pěstovat i venku. Je doporučena jak pro rekreační, tak pro lékařské uživatele. Účinek je mírný. Účinek je na druhou stranu velmi uvolněný a jasný, dokáže poskytnout duševní soustředění a fyzický pocit pohody.

Auto CBG-Force má podobnosti s kmeny s nízkým obsahem THC a vysokým obsahem CBD, které jsou často známé jako „konopné lehké“ kmeny. Tento CBG samonakvétací strain nemá téměř žádné THC, což zajišťuje, že nedochází k známému high/stone.

 

Hmotnost 0,12 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Léčivé

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 125 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!