Dutch Passion – MOKUM’S TULIP AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Auto Mokum’s Tulip je stabilní a kompaktní samonakvétací rostlina využívající genetiku konopí z USA. Její kompaktní struktura a silné větve z ní činí příjemnou/snadnou odrůdu pro přirozený růst! Tento samonakvétací stroj dobře funguje v rukou odborníků i nováčků. Rostou jí velmi bílé pupeny, které jsou přetížené trichomy. Velmi mrazivý a lepkavý, ideální pro výrobu vlastního konopného koncentrátu.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Auto Mokum’s Tulip je stabilní a kompaktní samonakvétací rostlina využívající genetiku konopí z USA. Její kompaktní struktura a silné větve z ní činí příjemnou/snadnou odrůdu pro přirozený růst!

Tento hybrid USA samokvetoucí má průměrnou dobu květu a je připraven od semene po sklizeň přibližně za 11-12 týdnů. Mokum’s Tulip Auto vytváří kompaktní, silně vonící květy se silnou vrstvou pryskyřice. Silné pupeny jsou plné trichomů a mají vysoký obsah THC v průměru mezi 15-20%.

Jedná se o samonakvétací odrůdu se štiplavým terpenovým profilem a intenzivním chuťovým zážitkem. High je silný a dlouhotrvající. Efekt je hybridní high s fyzickými i duševními aspekty!

Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , , , , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický, Komunikativní, Kreativní, Ospalý, Povzbuzující, Povznášející, Psychedelický, Sociální, Soustředěný, Šťastný, Úleva od bolesti, Vzrušující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!