Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Dutch Passion – EUFORIA® | Feminizovaná semínka konopí

Dutch Passion – EUFORIA® | Feminizovaná semínka konopí

Legendární model Euforia od SeedBanky Dutch Passion je lehce sativa-dominantní hydrid s vysokým obsahem THC a naprosto parádním výnosem. Za své působivé vlastnosti si také vysloužila hned několik ocenění v konopných soutěžích (například první místo v soutěži Highlife Cup 2002). Tato feminizovaná Euforia se navíc snadno pěstuje a kvete pouze 7 až 8 týdnů. Pokud ti to stále nestačí, tak věř, že má přímo nářezový efekt s povzbuzujícím a energickým účinkem, který se perfektně hodí na párty či jiné společenské akce.

585 1493 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Legendární model Euforia® od SeedBanky Dutch Passion je lehce sativa-dominantní hydrid s vysokým obsahem THC a naprosto parádním výnosem. Za své působivé vlastnosti si také vysloužila hned několik ocenění v konopných soutěžích (například první místo v soutěži Highlife Cup 2002). Tato feminizovaná Euforia se navíc snadno pěstuje a kvete pouze 7 až 8 týdnů. Pokud ti to stále nestačí, tak věř, že má přímo nářezový efekt s povzbuzujícím a energickým účinkem, který se perfektně hodí na párty či jiné společenské akce. Feminizovaná semínka konopí od Dutch Passion!

Euforia® je opravdová klasika Skunk, kterou si zamilujete! Tento jedinečný Skunk výběr z 90. let je oblíbený pro jeho velmi euforický “up high” a vynikající terpenový profil. Její aroma, stejně jako u mnoha původních odrůd Skunk, je neuvěřitelně silné a štiplavé. Štiplavý zápach je tak silný, že ho taška na zip prostě nedokáže ovládat.

Voní neuvěřitelně kořeněně s těžkými zemitými tóny Skunk! Má komplexní terpenový profil s ovocnými tóny citrusů a borovice, ale u některých fenotypů jsou přítomny i dřevitější tóny.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Ocenění

  • 1 cena Highlife Cup 2002
  • 2 cena HTCC 1999

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dutch Passion – EUFORIA® | Feminizovaná semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!