Royal Queen Seeds – FAT BANANA | Feminizovaná semínka konopí

Royal Queen Seeds – FAT BANANA | Feminizovaná semínka konopí

Semínka této neuvěřitelné dobroty od RQS můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou pouhých 7 – 8 týdnů a dokáží vyprodukovat 350 – 400 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru) nebo 450 – 500 gramů na jednu rostlinu při pěstováni venku. V ideálních podmínkách může Fat Banana obsahovat i více než 25% THC!

500 1360 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Je produktem super-selektivního procesu SeedBanky Royal Queen Seeds, jehož cílem bylo vyprodukovat silný a lahodný konopný hybrid. Svými vlastnostmi překonal veškerou konkurenci. Nyní vám RQS nabízí vítěze této selekce – křížence legendárního OG Kushe a lahodné odrůdy Chiquita Banana pojmenovaného Fat Banana.

Jde o indica a dominantní odrůda konopí s vynikající a sladce banánovou chutí i vůní, která dokáže příjemně překvapit i konopné znalce a gurmány. Je to Kush, který se opravdu jen tak nevidí.

Fat Banana ma zpočátku jen mírně euforické účinky a tak lahodnou chuť, že se ji nebudete moci nabažit, a proto může velmi snadno způsobit, že to sní přeženete! Je totiž silná a tím myslíme opravdu velmi silná!! (V ideálních podmínkách může obsahovat i více než 25% THC!!) Její plná síla se dříve či později plně projeví a bude následovaná neuvěřitelně uvolňujícím zážitkem. Silný a lahodný konopný hybrid Fat Banana.

Připravte se na výlet do do světa plného skvělých chutí, který začíná i končí na vaší pohovce.

Můžete ho pěstovat venku i uvnitř, kvetou pouhých 7 – 8 týdnů.  Dokáží vyprodukovat 350 – 400 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru) nebo 450 – 500 gramů na jednu rostlinu při pěstováni venku.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 500 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!