Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Royal Queen Seeds - FAT BANANA | Feminizovaná semínka konopí

Semínka této neuvěřitelné dobroty od RQS můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou pouhých 7 – 8 týdnů a dokáží vyprodukovat 350 – 400 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru) nebo 450 – 500 gramů na jednu rostlinu při pěstováni venku. V ideálních podmínkách může Fat Banana obsahovat i více než 25% THC!

806 2194 

  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Je produktem super-selektivního procesu SeedBanky Royal Queen Seeds, jehož cílem bylo vyprodukovat silný a lahodný konopný hybrid. Svými vlastnostmi překonal veškerou konkurenci. Nyní vám RQS nabízí vítěze této selekce – křížence legendárního OG Kushe a lahodné odrůdy Chiquita Banana pojmenovaného Fat Banana.

Jde o indica a dominantní odrůda konopí s vynikající a sladce banánovou chutí i vůní, která dokáže příjemně překvapit i konopné znalce a gurmány. Je to Kush, který se opravdu jen tak nevidí.

Fat Banana ma zpočátku jen mírně euforické účinky a tak lahodnou chuť, že se ji nebudete moci nabažit, a proto může velmi snadno způsobit, že to sní přeženete! Je totiž silná a tím myslíme opravdu velmi silná!! (V ideálních podmínkách může obsahovat i více než 25% THC!!) Její plná síla se dříve či později plně projeví a bude následovaná neuvěřitelně uvolňujícím zážitkem. Silný a lahodný konopný hybrid Fat Banana.

Připravte se na výlet do do světa plného skvělých chutí, který začíná i končí na vaší pohovce.

Můžete ho pěstovat venku i uvnitř, kvetou pouhých 7 – 8 týdnů.  Dokáží vyprodukovat 350 – 400 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru) nebo 450 – 500 gramů na jednu rostlinu při pěstováni venku.

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 500 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Royal Queen Seeds – FAT BANANA | Feminizovaná semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *