00 Seeds – Gorilla FAST | Feminizované semínka konopí

Gorilla Fast je rychle rostoucí verze slavné konopné odrůdy Gorilla, díky které se vám zkrátí celková doba kvetení až o dva týdny. S touto super rychlou Gorillou si můžete být jistí, že vaši konopnou holku nepřekvapí předčasné podzimní deště, protože ji budete moci sklízet již koncem prázdnin!

408 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Gorilla Fast od 00 Seeds je rychle rostoucí verze slavné konopné odrůdy Gorilla, díky které se vám zkrátí celková doba kvetení až o dva týdny. S touto super rychlou Gorillou si můžete být jistí, že vaši konopnou holku nepřekvapí předčasné podzimní deště, protože ji budete moci sklízet již koncem prázdnin!

Tohoto konopného rychlíka budete v interiéru moci sklízet za pouhých 40 až 45 dní kvetení. Venku bude připraven ke sklizni již koncem srpna. Má o něco nižší vzrůst, ale celkový výnos se takřka nezmění, takže pořád budete moci sklízet až 600 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Gorilla Fast má stejně jako klasická Gorila velké, kompaktní a silně pryskyřičné palice. Ohromí vás chutnou kombinací zemitých, borovicových a citronových příchutí. Po jejich konzumaci se můžete těšit na silně psychedelický efekt s euforickým a veselým účinkem. Který podporuje dobrou náladu a skvěle se hodí třeba na chatování s přáteli.

Stejně jako její pomalejší sestra, i Gorilla Fast je extrémně silná marihuana, která obsahuje kolem 25 % THC. Není proto divu, že byla tato konopná holka pojmenována po nejsilnějším primátovi na zeměkouli. Proto ji také vždy užívejte s mírou, aby vás totálně neodrovnala 🙂

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Šťastný, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 750 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 100 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!