Sweet Seeds® – Gorilla Girl ® | Feminizovaná semínka konopí

Tato nová konopná odrůda je výsledkem křížení dvou nejslavnějších a zároveň velice silných genetik z USA: Gorilla Glue a Girl Scout Cookies.

Hned ze začátku ale musíme varovat všechny nezkušené uživatele: Gorilla Girl je konopný kmen s velice silným efektem a obsahuje velmi vysokou hladinu THC (20% až 25%). Některým jedincům se dokonce podaří tuto hladinu ještě překročit, takže si dávejte pozor a užívejte ho s rozvahou.

 

701 1104 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Gorilla Girl feminizovaná semena konopí od Sweet Seeds jsou výsledkem křížení dvou nejslavnějších a zároveň velice silných genetik z USA: Gorilla Glue a Girl Scout Cookies.

Hned ze začátku ale musíme varovat všechny nezkušené uživatele. Je to konopný kmen s velice silným efektem. Obsahuje velmi vysokou hladinu THC (20% až 25%). Některým jedincům se dokonce podaří tuto hladinu ještě překročit, takže si dávejte pozor a užívejte ho s rozvahou.

Tyto semena konopí produkují krásné kompaktní palice plné pryskyřice. Mají velmi intenzivní chuť i vůni s nádechem dřeva a citrusů.

Tato skvělá, sativa dominantní konopná semínka, můžete pěstovat indoor i outdoor, kvetou přibližně 9 týdnů a produkují 350-550 gramů na metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Psychedelický, Šťastný, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

350 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 1. cena Prize – Highest THC (31,7%) – Sannabis Cup – Johannesburg – South Africa – 2019
  • 1. cena Prize – Indoor – Festival 1422 – Argentina – 2018

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!