Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Regulérní semena konopí | Ace seeds – Green Haze | Regulérní semínka konopí

Ace seeds – Green Haze | Regulérní semínka konopí

Green Haze je sativa-dominantní hybrid ze Staré školy, který byl vytvořen smíšením genetik několika tropických sativ ze 70. let.

Regulérní semínka této tropické sativy se hodí zejména pro pěstování v interiéru nebo ve skleníku, protože venku dozrávají až během prosince/ledna.

594 934 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Green Haze od Seed Banky ACE Seeds je sativa-dominantní hybrid ze Staré školy, který byl vytvořen smíšením genetik několika tropických sativ ze 70. let.

Regulérní semínka této tropické sativy se hodí zejména pro pěstování v interiéru nebo ve skleníku, protože venku dozrávají až během prosince/ledna. Přesto je to velmi zajímavá odrůda konopí, kterou určitě ocení všichni milovníci konopných klasik. Green Haze se hodně podobá oblíbené odrůdě Purple Haze, až na to, že má čistě zelené zabarvení a “lepší” celkový účinek. Je mnohem euforičtější, energičtější a také se více hodí pro sdílení s vašimi přáteli.

Tato konopná holka má klasickou strukturu extrémní tropické sativy s velmi tenkými, bledě zeleným listy, a velmi tenkými stonky, které však díky své vysoké pružnosti dokáží vydržet i ty nejhorší lijáky. V interiéru kvete přibližně 16 až 20 týdnů, a má vysokou odolnost vůči vysokým teplotám i škůdcům. Skvěle se hodí pro horizontální nebo síťové pěstování, díky vynikajícímu výnosu z postranních větví a energické reakci na prořezávání. Je to to skvělý model pro milovníky extrémních sativ, pro šlechtitelské projekty, nebo pro produkci semen. Genetické analýzy totiž u odrůdy Green Haze prokázaly, že má velmi vzácný genotyp s extrémně nízkou genetickou variabilitou. Poukazuje na přímé příbuzenství se starými kolumbijskými a panamskými sativami.

Green Haze se dále může pochlubit dřevitou a kořenitou příchutí s příměsí kadidla a dozrávajícího manga. Má klasickou vůni, jež vám bude připomínat legendární sativy ze Staré školy. Její účinek je též skvělý. Není přehnaně silný, a je příjemně stimulující, euforický a energizující.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Euforický, Kreativní

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-400 g/m2

Optimální výnos outdoor

170 – 220 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ace seeds – Green Haze | Regulérní semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!