Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Royal Queen Seeds – GREEN CRACK PUNCH | Feminizovaná semínka konopí

Royal Queen Seeds – GREEN CRACK PUNCH | Feminizovaná semínka konopí

Doplňte energii své mysli, tělu i duši s touto novinkou od SeedBanky Royal Queen Seeds. Green Crack Punch je indika a dominantní konopný hybrid, který obsahuje až 20% THC. Navozuje vysoce účinný a dlouhotrvající efekt s euforickým účinkem, který nastupuje již od prvního hitu. Dokáže vás naplnit energií na celý den.

614 2355 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Doplňte energii své mysli, tělu i duši s touto novinkou od SeedBanky Royal Queen Seeds. Green Crack Punch je indika a dominantní konopný hybrid, který obsahuje až 20% THC. Navozuje vysoce účinný a dlouhotrvající efekt s euforickým účinkem, který nastupuje již od prvního hitu. Dokáže vás naplnit energií na celý den. Feminizovaná semínka konopí Green Crack Punch.

Green Crack Punch má osvěžující citrusové aroma s náznaky hroznů či borůvek a také produkuje až neuvěřitelně příjemný a hladký kouř. Tato výborná semínka konopí kvetou 8 – 9 týdnů a dobře se jim daří jak venku, tak i uvnitř. Pokud chcete maximalizovat jejich výnos, doporučuje se pěstování uvnitř, kde budete mít větší kontrolu nad přispívajícími faktory. V interiéru dokáží vyprodukovat 450 – 500 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud se rozhodnete pro pěstování venku, můžete očekávat sklizeň koncem září a výnos 550 – 600 gramů výborného konopí na jednu rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

550 – 600 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Royal Queen Seeds – GREEN CRACK PUNCH | Feminizovaná semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!