Royal Queen Seeds – HAZE BERRY | Feminizovaná semínka konopí

Royal Queen Seeds – HAZE BERRY | Feminizovaná semínka konopí

Haze Berry se těší značné oblibě v Kalifornii i v řadě dalších států, kde je možné marihuanu užívat. Přes zřejmý účinek a příchuť typu Indica roste tato rostlina jako typická  Sativa. Je poměrně vysoká a má velmi tenké a dlouhé listy. Listy a palice mohou podle podmínek prostředí vykazovat částečný modrý odstín.

524 1447 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Haze Berry od Seed Banky Royal Queen Seeds, se těší značné oblibě v Kalifornii i v řadě dalších států, kde je možné marihuanu užívat. Přes zřejmý účinek a příchuť typu Indica roste tato rostlina jako typická  Sativa. Je poměrně vysoká a má velmi tenké a dlouhé listy. Listy a palice mohou podle podmínek prostředí vykazovat částečný modrý odstín. Feminizovaná semínka konopí Haze Berry.

Co se genetiky týče, jedná se údajně o původní rostlinu Blueberry z DJ Shorts zkříženou se Super Silver Haze. Pochází z Nizozemska. Tento vynikající hybrid v sobě slučuje sladkost a vysoké výnosy.

V účinku je zřetelné zastoupení Sativa a lze jej popsat jako pozvolné, povznášející high, které přechází do relaxovaného stavu stoned ve stylu Indica. Příchuť pochází hlavně z Blueberry. Haze Berry je velmi populární mezi pěstiteli i kuřáky marihuany léčivé i rekreační, a také je známý svým spolehlivým, slušným výnosem kvalitního konopí.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

525 – 575 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 650 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!