Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Regulérní semena konopí | Ace seeds – Hokkaido Japan Hemp | Regulérní semínka konopí

Ace seeds - Hokkaido Japan Hemp | Regulérní semínka konopí

Hokkaido Japan Hemp je vzácný a jedinečný konopný hybrid pocházející z Japonska, přesněji z ostrovů Hokkaido. Vyznačuje se velice rychlým kvetením a nízkým obsahem THC i CBD.

290 483 

  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Hokkaido Japan Hemp  od Seedbanky ACE Seeds je vzácný a jedinečný konopný hybrid pocházející z Japonska, přesněji z ostrovů Hokkaido. Vyznačuje se velice rychlým kvetením a nízkým obsahem THC i CBD.

V japonské kultuře se konopí užívá nejméně 10 000 let. Zejména na severním ostrově Hokkaido, japonské prefektuře, se konopí pěstuje doslova od nepaměti. V současnosti je konopí na tomto ostrově tak rozšířené, že dokonce roste divoce. Místní úřady musí každý rok vymýtit téměř milion rostlin….

Hokkaido Japan Hemp se nejvíce podobá fenotypu čínské Yunnan, ačkoli Hokkaido má tmavší listy, větší vitalitu, delší rozteč uzlů a větší rozvětvení. Tato speciální marihuana z Hokkaida vykazuje poloautomatické vlastnosti, což znamená, že venku začíná kvést nedlouho po letním slunovratu. Má špičaté palice, které připomínají sativy, a kvete neuvěřitelně rychle (6 až 8 týdnů).

O užívání psychoaktivního konopí v Japonsku neexistují žádné vědecké ani kulturní důkazy. To neznamená, že je lze zcela vyloučit. Protože i když se v této zemi konopí pěstuje je to hlavně pro textilní účely. Japonsko začalo regulovat konopí s vysokým obsahem THC až po druhé světové válce. Analýzy kanabinoidů prováděné na místních konopných odrůdách (jak doma pěstovaných, tak i divokých) za poslední 2 desetiletí potvrzují, že konopí z Hokkaida má sice nízké hodnoty THC i CBD, ale není nulové, což naznačuje, že tradiční odrůdy z Hokkaida nebyly pravděpodobně nikdy záměrně selektovány, aby se z nich stalo čistě technické konopí..

Ačkoli tento model nemá významné psychoaktivní nebo chuťové vlastnosti, je velmi zajímavý pro šlechtitele, jenž hledají vysoce stabilní a rychle dozrávající konopí do střední zeměpisné šířky (40 ° – 45 °). Navíc to vypadá, že tato tradiční odrůda konopí bude brzy zcela vymýcena, protože HIHA (Hokkaido Industrial Hemp Association) nedávno podepsala dohodu s francouzskou vládou o zavedení nových evropských odrůd konopí s velmi nízkým obsahem THC (méně než 0,2 %).

Hmotnost 0.01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Soustředěný, Šťastný, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

200-300 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ace seeds – Hokkaido Japan Hemp | Regulérní semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *