Ace Seeds – Honduras x Panama | Feminizované semínka konopí

Honduras x Panama je nová středoamerická konopná odrůda, která vznikla křížením oblíbené honduraské sativy (purpurový, vysoce výnosný kolumbijský fenotyp) a Panamské bohyně (Panama Goddess Elite), což je špičková odrůda marihuany, jež umožnila pěstitelům z Ace Seeds vytvořit ty nejlepší panamské hybridy posledních let.

312 1104 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Honduras x Panama je nová středoamerická konopná odrůda. Vznikla křížením oblíbené honduraské sativy (purpurový, vysoce výnosný kolumbijský fenotyp) a Panamské bohyně (Panama Goddess Elite), což je špičková odrůda marihuany. Umožnila pěstitelům z Ace Seeds vytvořit ty nejlepší panamské hybridy posledních let.

Tato konopná holka má typickou strukturu vánočního smrku, produkuje excelentní výnosy, a roste velice energicky. Přestože jde o dlouho kvetoucí sativu, kterým se nejlépe daří v exteriéru, Honduras x Panama se skvěle pěstuje i v interiéru, protože není přiliž roztahovačná. Tato její vlastnost se vám bude jistě velmi hodit pokud nevlastníte kvalitní skleník. Protože vám venku dozraje až začátkem listopadu. Je to prostě svěží, divoká a zářivá genetika z Hondurasu.

Milovníci středoamerických sativ „ze staré školy“ se budou po požití tohoto excelentního konopí cítit jako šťastné děti v cukrárně. Honduras x Panama má totiž parádní psychedelický efekt. Navíc má sladce citrónovou příchuť s příměsí kadidla, vanilky a motorové nafty. Je to prostě pravá středoamerická sativa té nejvyšší kvality.

Honduras x Panama kvete rovnoměrným tempem a vytváří přímo obří palice. Pokud použijete silné umělé světlo, konstantní teplotu a správné množství živin, bude výnos tohoto hybridu takřka úžasný. Pokud před koncem kvetení navíc vystavíte rostlinu trochu chladnějším teplotám, získají její květiny krásné tmavě fialové zabarvení typické pro Hondurasy a kolumbijské sativy z Highlandu, přičemž některé fenotypy mohou získat červeno-růžové pestíky jako kolumbijské odrůdy „Punto Rojo“.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Kreativní, Psychedelický

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

350-400 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!