Royal Queen Seeds – HONEY CREAM FAST VERSION | Feminizovaná semínka konopí

Royal Queen Seeds – HONEY CREAM FAST VERSION | Feminizovaná semínka konopí

Honey Cream Fast Version má intenzivní, velmi sladké, téměř karamelové aroma. Příchuť je o něco méně sladká než aroma a lze ji popsat jako sladkou až zemitou. Účinek je možné popsat jako silně uvolňující stoned. Je vynikající pro relaxaci a někteří uživatelé léčivého konopí  shledávají přínosnou při různých tělesných potížích.

419 1124 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Royal Caramel přejmenován na Honey Cream Fast Version  byl  poprvé vypěstován ve Španělsku. Zkušení pěstitelé mají šanci dosáhnout až 650 gramů na metr. Venku dozrává v září a dosahuje zhruba stejného výnosu na rostlinu, v závislosti na klimatu a podmínkách. Honey Cream Fast Version má intenzivní, velmi sladké, téměř karamelové aroma. Honey Cream Fast Version feminizovaná semínka konopí od RQS.

Příchuť je o něco méně sladká než aroma a lze ji popsat jako sladkou až zemitou. Účinek je možné popsat jako silně uvolňující stoned. Je vynikající pro relaxaci a někteří uživatelé léčivého konopí  shledávají přínosnou při různých tělesných potížích.

Odrůda Honey Cream Fast Flowering roste jako klasická indika – malý a keřovitý vzrůst s obrovskou korunou, která je plná hustých palic s velkým množstvím pryskyřice. Tyto vlastnosti by vás neměli překvapit, jelikož tato odrůda pochází z odrůd BlueBlackMaple Leaf Indica a White Rhino a díky tomu má silné indikové účinky, které jsou hluboce relaxační.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Psychedelický

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

625 – 675 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!