Royal Queen Seeds – HULKBERRY | Feminizovaná semínka konopí

HulkBerry je prostě fenomenální. Po několika hitech se změní na monstrum se sílou startující rakety. Ve chvíli, kdy již očekáváte, že se začnete vracet zpátky na pevnou zem, se nastartují rakety druhého stupně a započne finální etapa vaší cesty do nekonečného vesmíru. Semínka konopné odrůdy HulkBerry kvetou 9 – 10 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde mohou vyprodukovat 400 – 450 gramů super-silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

641 1692 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Odrůda konopí HulkBerry od Seed Banky Royal Queen Seeds má tak velkou sílu, že byla pojmenována podle známého super-hrdiny Incredible Hulka. Je to jedna z nejsilnějších feminizovaných odrůd na světě. Tato sativa a dominantní rostlina obsahuje až neuvěřitelných 28% THC. HulkBerry vznikl ve Skalistých horách Colorada zkřížením legendárního OG Kushe s lahodnou odrůdou Strawberry Diesel.

Jeho obří super-síla navíc není jediná vlastnost, která vás na HulkBerry dokáže překvapit. Má také výborné aroma, které vás ohromí svou ovocnou vůní a lahodnou, sladce-kyselou chutí. HulkBerry je prostě fenomenální. Po několika hitech se změní na monstrum se sílou startující rakety. Ve chvíli, kdy již očekáváte, že se začnete vracet zpátky na pevnou zem, se nastartují rakety druhého stupně a započne finální etapa vaší cesty do nekonečného vesmíru. Dokonce i veteráni s vysokou tolerancí na THC si budou moci plně užít tuto šťastnou výpravu.

Semínka konopné odrůdy HulkBerry kvetou 9 – 10 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde mohou vyprodukovat 400 – 450 gramů super-silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Povzbuzující, Povznášející

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

650 – 700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!