Humboldt Seed Organization – CHOCOLATE MINT OG 2.0 | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

Humboldt Seed Organization – CHOCOLATE MINT OG 2.0 | Feminizovaná semínka konopí

Chocolate Mint OG 2.0 pochází z křížení Emerald OG a Granddaddy Purple a je čistý a má skvělou kvalitu. Jedná se o výjimečnou rychle kvetoucí rostlinu marihuany, která neustále vyzařuje kvalitu, což je obzvláště krásné pozorovat během fáze květu díky purpurovým odstínům, které nabývá. Nejlepší na tom je jeho neuvěřitelný výnos, který umožňuje produkci štědrých plodin s hustými velkými pupeny s intenzivní vůní.

813 2304 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Chocolate Mint OG od Humboldt Seed Organization je feminizovaný kmen konopí s dominancí Indiky.  Chocolate Mint OG jemně mísí některé lahodné nuance čokolády s chutí a vůní máty. Pokud si koupíte semínka konopí Chocolate Mint OG, budete mít šanci vypěstovat si rostlinu s vysokou účinností.

Jedná se o výjimečnou rychle kvetoucí rostlinu marihuany, která neustále vyzařuje kvalitu, což je obzvláště krásné pozorovat během fáze květu díky purpurovým odstínům, které nabývá. Třešničkou na dortu je jeho neuvěřitelná výtěžnost, umožňující produkci štědrých plodin hustých velkých poupat s intenzivní vůní.

Tento hybrid konopí má velmi hlubokou chuť a vůni s nádechem čokolády, máty, borovice a koření. Účinek, poskytující jak fyzické, tak mozkové dlouhodobé pocity, je tak silný, že by jej měli využívat pouze ti nejzkušenější uživatelé. Toto semínko marihuany by mělo být přítomno ve sbírkách těch, kteří milují vysoce účinné odrůdy.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Ospalý, Relaxující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 – 2000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!