Humboldt Seed Organization – Ghost of NYC | Feminizované semena konopí

Prodej

Humboldt Seed Organization – Ghost of NYC | Feminizované semena konopí

1. Exkluzivní Terpenový Profil: Vychutnejte si jedinečnou kombinaci aroma a chuti, které jsou výsledkem pečlivého výběru a šlechtění. Ghost of NYC vás okouzlí svým komplexním terpenovým profilem, který zajišťuje nezapomenutelný zážitek.

2. Dominance Indiky: S dominantní indikou v genetice, Ghost of NYC poskytuje hluboké uvolnění a je ideální pro večerní relaxaci po náročném dni.

3. Genetická Výjimečnost: Humboldt Seed Organization je známá svou výjimečnou genetikou. Tato odrůda je výsledkem křížení elitních a necirkulovaných odrůd, což znamená, že máte příležitost vyzkoušet něco opravdu unikátního.

4. Historie a Prestiž: Ghost of NYC je odvozena od ikonické East Coast Sour Diesel, která je po více než dvě desetiletí jednou z nejznámějších a nejdražších odrůd. Pěstováním této odrůdy se dotknete historie a přidáte prestiž ke své sbírce.

5. Výjimečná Kvalita: Humboldt Seed Organization je zárukou nejvyšší kvality. Feminizovaná semena Ghost of NYC jsou pečlivě vybírána a testována, aby zajistila optimální výnosy a silné, zdravé rostliny.

988 2800 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Zažijte esenci New Yorku v každém pooku – Humboldt Seed Organization představuje Ghost of NYC

Představte si, že se můžete přenést do pulzujícího srdce New Yorku pouhým pookem. Nyní je to možné s exkluzivními feminizovanými semeny konopí Ghost of NYC od Humboldt Seed Organization. Tyto semena jsou synonymem pro inovaci a genetickou výjimečnost, a přináší vám to nejlepší z legendárních odrůd, které formovaly svět konopí.

Ghost of NYC je dokonalou volbou pro znalce, kteří hledají vyvážený hybrid s dominancí indiky a jedinečným terpenovým složením. Každé semeno je výsledkem precizního křížení elitních odrůd, včetně ikonické East Coast Sour Diesel a vzácné 4-way OG. Tato kombinace vytváří odrůdu, která je stejně vzrušující jako newyorská noc.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Ospalý, Psychedelický

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

300 – 500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!