Sensi Seeds – Jamaican Pearl Feminized | Feminizované semínka konopí

Prodej

Sensi Seeds – Jamaican Pearl Feminized | Feminizované semínka konopí

Jamaican Pearl je sativa-dominantní odrůda konopí od senzační SeedBanky Sensi Seeds. Je to velmi spolehlivá rostlina, která, jak už její název napovídá, obsahuje karibskou genetiku. Tento 85% sativa hybrid se vyznačuje vynikající odolností a vysokou produktivitou. Jamaican Pearl produkuje dlouhé a robustní větve, které jsou pokryté velmi aromatickými palicemi s vysokým obsahem pryskyřice.

503 1402 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Jamaican Pearl Feminized je sativa-dominantní odrůda konopí od senzační SeedBanky Sensi Seeds.

Je to velmi spolehlivá rostlina, která, jak už její název napovídá, obsahuje karibskou genetiku. Tento 85% sativa hybrid se vyznačuje vynikající odolností a vysokou produktivitou.

Jamaican Pearl Feminized produkuje dlouhé a robustní větve, které jsou pokryté velmi aromatickými palicemi s vysokým obsahem pryskyřice.

Má skvělou a sladce ovocnou chuť se zemitými poznámkami.

Také se může pochlubit vysokým obsahem THC a navozuje silný a dlouhotrvající efekt s příjemně povznášejícím a energizujícím účinkem. Umožňuje svým uživatelům zůstat klidnými a zároveň zažívat euforické a motivující pocity.

Je to ideální model pro každodenní užití. Můžete s ním provádět každodenní činnosti a je skvělý i pro večerní relaxaci s dobrým jídlem a hudbou.

Tato výborná semínka konopí odrůdy Jamaican Pearl kvetou 9 – 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

Pokud však vlastníte kvalitní skleník, můžete je úspěšně pěstovat i venku a těšit se z jejich přímo obřího venkovního výnosu (patří mezi nejvýnosnější odrůdy z katalogu Sensi Seeds). Jen si musíte ohlídat jejich výšku, aby vám do skleníku neudělaly díru, protože venku dokáží vyrůst do výšky až tří metrů !

Genetika: Marley’s Collie x Early Pearl

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Euforický, Povznášející

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Ocenění

Ocenění v konopných soutěžích:

  • Jamaican Pearl dvakrát získal hlavní cenu na prestižním festivalu Highlife.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!