Kannabia Seeds – KISS | Feminizované semínka konopí

Kannabia Seeds – KISS | Feminizované semínka konopí

Je to rostlina která se dobře přizpůsobila našemu klimatu (Španělsko) a má svoji silnou stránku v chuti kterou vytváří. Cheese je synonymem dobré a kvalitní marihuany. Není to potvrzené, ale má se zato že je křížencem mezi Northen Light a Skunk.

 

669 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Druh s velkou fámou na Anglickém trhu. Kvůli veliké poptávce a úspěchu v Anglii jsme ji chtěli prostudovat a věnovat čas produkci těchto semen.

KISS od Kannabia Seeds je rostlina, která se dobře přizpůsobila našemu klimatu (Španělsko). Má svoji silnou stránku v chuti kterou vytváří. Cheese je synonymem dobré a kvalitní marihuany. Není to potvrzené, ale má se zato že je křížencem mezi Northen Light a Skunk.

V interiéru se velmi dobře přizpůsobuje na hydroponií systémy, kde může dokončit cyklus v sedmi týdnech při 12.hodinové fotoperiodě. Ale pro svoji dědičnost z White Widow, rostlinu kterou jsme přidali do genetiky pro její těžké aroma potřebují ke svojí sklizni osm týdnů.

Při venkovním pěstování je možné, že rostlina dojde v prvním týdnu v říjnu a voní po sýru, to je bez pochyb.

Genotyp: Cheese x Afghanistan

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

N/A

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!