Kannabia Seeds – WHITE DOMINA | Feminizované semínka konopí

White Domina je třpytivý diamant z našlapané kolekce seedbanky kannabia. Je to vylepšený druh s vlastnostmi indiky z níž pochází. Rostlina je téměř 100%. Indika a vitalita této rostliny je patrná již od malých výhonků.  Její produkce pryskyřice je ohromující a míra THC, kterou získá díky pravidelné péči Vás mile překvapí. Vůně této odrůdy připomíná lesní osvěžovač vzduchu míchaný s kyselým ovocem.

584 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

White Domina je třpytivý diamant z našlapané kolekce seedbanky Kannabia. Je to vylepšený druh s vlastnostmi indiky z níž pochází.

Tuto rostlinu Španělé získali šlechtěním Black Dominy s Black Dominou, což zní divně, ale považujme to za zázrak přírody. Tato genetika byla od generace ke generaci postupně šlechtěna a vylepšována. White Domina je téměř 100%. Indika a vitalita této rostliny je patrná již od malých výhonků. Velké masivní palice s dalšími větvemi z nichž dosáhnete patřičně velkého množství sušiny a materiálu tvrdého jako kámen. Při pěstování outdoor většinou rostlina nepřesahuje výšku 2 metry. V  indoor pěstírnách se zhruba dorůstá rostlina výšky mezi 35 – 40 cm. a při optimálních podmínkách je cyklus květenství  50 – 55 dní. Venku jsou dozrálé palice už kolem poloviny září takže je určitě na co se těšit.

Její produkce pryskyřice je ohromující a míra THC, kterou získá díky pravidelné péči Vás mile překvapí. Vůně této odrůdy připomíná lesní osvěžovač vzduchu míchaný s kyselým ovocem.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

N/A

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Video galerie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!