Royal Queen Seeds – LEMON SHINING SILVER HAZE | Feminizovaná semínka konopí

Lemon Shining Silver Haze je prvotřídní sativa a dominantní konopná odrůda s velmi vysokým obsahem THC. Obsahuje 21 až 25 procent THC a kolem 0,88 procent CBD. Tato rostlina je tak silná, že vyhrála Cannabis Cup 2008 High Times, což výrazně zvýšilo její popularitu. Lemon Shining Silver Haze velmi povzbuzující účinky, které jsou typické pro většinu sativ. Je silně psychedelická, zvyšuje energetickou úroveň, kreativitu, motivaci a pocity pohody. Její efekt je také často popisován jako optimistický a euforický. Kvůli silným stimulačním účinkům není příliš vhodná pro konzumaci bezprostředně před spaním, protože může zabránit spánku.

458 1250 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Lemon Shining Silver Haze od Seed Banky Royal Queen Seeds je prvotřídní sativa a dominantní konopná odrůda s velmi vysokým obsahem THC. Obsahuje 21 až 25 procent THC a kolem 0,88 procent CBD. Tato rostlina je tak silná, že vyhrála Cannabis Cup 2008 High Times, což výrazně zvýšilo její popularitu.

Také, jak už její název napovídá, se může pochlubit silnou citrónovou vůní i chutí, kterou mnoho konzumentů popisuje jako lehce nakyslou a podobnou skunku, ale přesto svěží a sladkou. Jiní její chuť zase přirovnávají k citrónovým bonbónům.

Lemon Shining Silver Haze velmi povzbuzující účinky, které jsou typické pro většinu sativ. Je silně psychedelická, zvyšuje energetickou úroveň, kreativitu, motivaci a pocity pohody. Její efekt je také často popisován jako optimistický a euforický. Kvůli silným stimulačním účinkům není příliš vhodná pro konzumaci bezprostředně před spaním, protože může zabránit spánku.

Pokud hledáte konopnou rostlinu, která má dobrý výnos a příjemný účinek i chuť, pak už další hledat nemusíte.

Semínka konopí Lemon Shining Silver Haze mají jako většina Haze odrůd delší dobu kvetení (9 týdnů), a proto se v našich klimatických podmínkách dají efektivně pěstovat pouze indoor. V interiéru dorůstají průměrné výšky 80-140 cm a dokáží vyprodukovat 450-500 gramů výborného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

650 – 700 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!