Exotic Seed – MONSTER MASH AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Monster Mash Auto je samonakvétací odrůda konopí od SeedBanky Exotic Seeds, která vznikla křížením amerického Kushe s Black Dominou a skunkem. Má velmi zvláštní vůni, kterou je velmi obtížné popsat. Je to jako byste spojili vůni všech jeho rodičů do jednoho skvěle vyváženého propletence. Monster Mash Auto navozuje silný fyzický efekt s relaxačním účinkem.

717 2294 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Monster Mash Auto je samonakvétací odrůda konopí od SeedBanky Exotic Seeds, která vznikla křížením amerického Kushe s Black Dominou a skunkem.

velmi zvláštní vůni, kterou je velmi obtížné popsat. Je to jako byste spojili vůni všech jeho rodičů do jednoho skvěle vyváženého propletence.

Tato odroda navozuje silný fyzický efekt s relaxačním účinkem. Je to dokonalý model pro příjemné ukončení dne.

Jde o vysoce výnosnou rostlinu s nízkým vzrůstem, který se vetšinou pohybuje kolem 85 centimetrů. Jsou však známy případy, kdy vyrostla i více než jeden metr.

Semínka konopí odrůdy Monster Mash Auto můžete pěstovat venku i uvnitř.

Ať už je vysadíte v interiéru nebo exteriéru, budou připravena ke sklizni za pouhých 8 týdnů od vyklíčení. V některých případech mohou být připravena dokonce už za 7 týdnů.

Co se týče jejich výnosů, dokáží v ideálních podmínkách vyprodukovat 450 až 500 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450-500 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 500 g/rostlina

Seed banka

Ocenění

  • 1. cena – Expogrow 2017
  • 1. cena  – Expogrow 2016
  • 2. cena – Expogrow 2018

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!