Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Nabízíme nová brutální semínka konopí – Nabídka seed banky Strain Hunters

Strain Hunters aka Lovci genetik

Lovci genetiky konopí

Tihle borci jezdí po celém světě, odhalují a sbírají ty nejlepší rostliny a odrůdy konopí. Tato nová seed banka (řekněme spíše brand, neboť se defakto jedná o Greenhouse seeds) si díky svému přístupu a zapálením získala přízeň mnoha pěstitelů a přináší nám ty nejlepší semínka konopí, co nám příroda dokáže nabídnout. Ze svých dobrodružných cest také pořizují super dokumentární filmy.

semena strain hunter

„Lovci odrůd“ už nám několik roků přináší zajímavosti nejen ze světa konopí,ale i poznávání kultury, sociální situace a „zemědělského“ života místních pěstitelů. Franco Loya ( narozen v Itálií roku 1974 ) a Arjan Roskam patří ke guru v oblastí konopí. Také se jedná o majitele světoznámé seed banky Greenhouse seeds.

S prachama co jim GHS vydělalo se jim zachtělo zažít nějaké dobrodružství, ale proč to rovnou nespojit s byznysem že. Takže tu máme Strain Hunters.

Arjan je také zakladatel kultovních Coffeeshopů. Jejich odrůdy patří k nejvyhledávanějším odrůdám na trhu.

seminka strain haunters Od roku 2007 Franko a Arjan tedy jezdí po světě a hledají ty nejlepší odrůdy co by nám mohli nabídnout. Destinace jako Indie, Malawi, Maroko, atd. patří k nejlepším místům které by měl každý nadšenec konopí navštívit. 32 Ocenění Cannabis Cup , 17 HighLife, a desítky dalších ocenění na soutěžích v Evropě a po celém světě mluví jasně o nesporných kvalitách a potenciálu, který v sobě tito démoni mají.

Strain hunters semínka by měl mít každý nadšenec ve své sbírce.

Přínášíme vám kompletní nabídku semínek Strain Hunters za luxusní ceny

Zde jsou všechny semínka Strain Hunters, níže jsme pro vás také vybrali většinu dokumentů a záznamů z expedic v podobě hodinových dokumentárních filmů, některé dokonce s českými titulky. Takže přejeme dobrou zábavu!

Expedice Malawi

Arjan a Franco v Maroku

Konopí na Trininadu

Výprava do mystické Indie

Jižní Afrika a výprava za konopím

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!