Strain Hunters aka Lovci genetik
Tihle borci jezdí po celém světě, odhalují a sbírají ty nejlepší rostliny a odrůdy konopí. Tato nová seed banka (řekněme spíše brand, neboť se defakto jedná o Greenhouse seeds) si díky svému přístupu a zapálením získala přízeň mnoha pěstitelů a přináší nám ty nejlepší semínka konopí, co nám příroda dokáže nabídnout. Ze svých dobrodružných cest také pořizují super dokumentární filmy.
„Lovci odrůd“ už nám několik roků přináší zajímavosti nejen ze světa konopí,ale i poznávání kultury, sociální situace a „zemědělského“ života místních pěstitelů. Franco Loya ( narozen v Itálií roku 1974 ) a Arjan Roskam patří ke guru v oblastí konopí. Také se jedná o majitele světoznámé seed banky Greenhouse seeds.
S prachama co jim GHS vydělalo se jim zachtělo zažít nějaké dobrodružství, ale proč to rovnou nespojit s byznysem že. Takže tu máme Strain Hunters.
Arjan je také zakladatel kultovních Coffeeshopů. Jejich odrůdy patří k nejvyhledávanějším odrůdám na trhu.
Strain hunters semínka by měl mít každý nadšenec ve své sbírce.
Přínášíme vám kompletní nabídku semínek Strain Hunters za luxusní ceny
Zde jsou všechny semínka Strain Hunters, níže jsme pro vás také vybrali většinu dokumentů a záznamů z expedic v podobě hodinových dokumentárních filmů, některé dokonce s českými titulky. Takže přejeme dobrou zábavu!