Expert Seeds – NEW YORK DIESEL AUTO | Samonakvétací semínka konopí

New York Diesel Auto je výjimečný konopný klenot ze SeedBanky Expert Seeds, který vám vřele doporučujeme zařadit do vaší sbírky. Vyniká obzvláště svou silně štiplavou příchutí motorové nafty, obrovským výnosem a parádním cerebrálním efektem.

657 1797 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

New York Diesel Auto je výjimečný konopný klenot ze SeedBanky Expert Seeds, který vám vřele doporučujeme zařadit do vaší sbírky. Vyniká obzvláště svou silně štiplavou příchutí motorové nafty, obrovským výnosem a parádním cerebrálním efektem.

Konopí obsahuje až 18 % THC a vyvolává silný efekt, který své uživatele naplní energií a aktivuje jejich mysl. Tento účinek je spojen s příjemně povznášejícími pocity euforie a častými výbuchy kreativity. Již pár minut po prvním „hitu“ se výrazně zlepší vaše komunikační i socializační schopnosti. Pocítíte touhu zapojit se do fyzických aktivit.

To je také možná důvod, proč si toto konopí doma často pěstují sportovci. Tuto odrůdu využívají ke zlepšení své motivace a doplnění tolik potřebné energie.

Tato výborná konopná samonakvétačka se využívá ke zlepšení chuti k jídlu, zmírnění bolestí, léčbu nevolností, depresi, migrén, svalových křečí, úzkosti a stresu.

Je to prostě rychle rostoucí „automat“, který bude připraven ke sklizni za pouhých 8 týdnů od vyklíčení semen. Navíc dokáže vyprodukovat přímo neslýchaně vysoké výnosy.

Rodokmen : New York Auto Diesel X Ruderalis

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!