Nirvana Seeds – SHORT RIDER AUTO | Autoflower semínka konopí

Top 44 byla díky své schopnosti produkovat cenné množství silných, skunkových palic již během 44 dnů doby květu po dlouhou dobu favoritem na trhu. Short Rider je vhodný do omezených prostor a je extra rychlý. Kvalita výsledného produktu je vzhledem k tak krátké době, kterou tyto rostliny potřebují pro dozrání úžasná. 

624 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Short Rider auto je křížencem dvou odrůd od Nirvány a to: Top 44 a Early Special, které již neprodáváme. Tyto semena prodáváme autofeminizované po 5 nebo 10 kusech.

Top 44 byla díky své schopnosti produkovat cenné množství silných, skunkových palic již během 44 dnů doby květu po dlouhou dobu favoritem na trhu.

I když Early Special sám o sobě postrádá tento rys, jeho geny sibiřské Ruderalis dávají Short Riderovi jedinečnou schopnost „samonakvétání“ – kvetení nezávislé na světelných cyklech. To znamená, že pro tuto odrůdu nemusíte striktně dodržovat světelné časové rozvrhy!

Short Rider auto je vhodný do omezených prostor a je extra rychlý. Kvalita výsledného produktu je vzhledem k tak krátké době, kterou tyto rostliny potřebují pro dozrání úžasná. 

Genotyp: Top 44 x Early Special

 

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

,

Obsah THC

Obsah CBD

,

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

,

Účinek

Euforický, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-400 g/m2

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!