Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | World of Seeds – NORTHERN LIGHT X BIG BUD EARLY HARVEST | Feminizovaná semínka konopí

World of Seeds – NORTHERN LIGHT X BIG BUD EARLY HARVEST | Feminizovaná semínka konopí

Northern Light je konopí, které vyhrálo mnoho cen! Dokonce vyhrálo tolik konopných soutěží a cen, že konkurence dokonce požadovala, aby bylo Northern Light ze soutěží vyřazeno! Čímž by dala šanci i jiným vysoce kvalitním odrůdám získat titul. Genetika odrůdy Northern Light byla navíc použita k vytvoření mnoha konopných šampionů. Northern Light X Big Bud Early je extrém!

534 1554 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Northern Light je konopí, které vyhrálo mnoho cen! Dokonce vyhrálo tolik konopných soutěží a cen, že konkurence dokonce požadovala, aby bylo Northern Light ze soutěží vyřazeno! Čímž by dala šanci i jiným vysoce kvalitním odrůdám získat titul. Genetika odrůdy Northern Light byla navíc použita k vytvoření mnoha konopných šampionů. Northern Light X Big Bud Early od World of Seeds je extrém!

Křížením legendárního konopí Northern Light s vynikajícím Big Budem (což bylo nejprodávanější konopí 80. a 90. let díky obrovským výnosům), vytvořili pěstitelé ze SeedBanky World of Seeds velice výjimečný genotyp, který je ideální pro vnitřní pěstování díky své malé výšce, velkým výnosům a nádherným palicím, které jsou potažené silnou vrstvou krásně lepkavé pryskyřice.

Indica-dominantní  rostlina Northern Light X Big Bud Early Harvest navíc extrémně rychle kvete (45 dnů). Takže na ni nebudete muset dlouho čekat.

Na konec ještě nesmíme zapomenout zmínit, že má výborně vyvážený obsah kanabinoidů a její příjemný efekt se sedativním účinkem je přímo ideální pro terapeutické využití.

Genetika: Northern Light X Big Bud

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1200 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „World of Seeds – NORTHERN LIGHT X BIG BUD EARLY HARVEST | Feminizovaná semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!