World of Seeds – NORTHERN LIGHT X SKUNK | Feminizovaná semínka konopí

Northern Light x Skunk je indika-dominantní konopný hybrid s vysokým terapeutickým potenciálem, který vznikl křížením konopných legend Northern Light a Skunk. Northern Light x Skunk má jemnou, příjemně sladkou chuť a může obsahovat až 19 % THC. Vyvolává silný a dlouhotrvající efekt s extrémně relaxačním účinkem.

585 1741 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Northern Light x Skunk je indika-dominantní konopný hybrid s vysokým terapeutickým potenciálem. Vznikl křížením konopných legend Northern Light a Skunk. Tyto dvě genetiky jsou již tak notoricky známé, že snad ani nepotřebují další komentář, ale přesto si o nich něco povíme.

Northern Light je konopná legenda, která získala v konopných soutěžích již tolik pohárů a ocenění, že se dokonce navrhovalo její dočasné vyřazení ze soutěží, aby dostaly šanci vyhrát i jiné konopné odrůdy. Mýtický Skunk #1 je pak první skutečný konopný hybrid, který v sobě obsahuje afghánské, mexické a kolumbijské geny a celkově zvyšuje jak výnos, tak i léčebnou hodnotu odrůdy Northern Light x Skunk.

Díky kvalitní genetice se velice snadno pěstuje a má vysokou odolnost proti plísním i škůdcům. Kvete přibližně 55 až 60 dní a produkuje přímo parádní výnosy (až 900 gramů na jednu rostlinu při pěstování venku). Tuto odrůdu tedy můžeme vřele doporučit i úplným začátečníkům.

Má jemnou, příjemně sladkou chuť a může obsahovat až 19 % THC. Vyvolává silný a dlouhotrvající efekt s extrémně relaxačním účinkem. Northern Light x Skunk se výborně hodí nejen pro rekreační pokouřeníčko, ale je vysoce ceněn i pro své léčebné vlastnosti.

Je to vynikající konopí, ze kterého se také často vyrábí nejrůznější koncentráty a extrakty. Patří mezi vrchol křížení World of Seeds.

 

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Povznášející, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 3. místo v konopné soutěži Cultivators‘ Cup, Michigan, 2017

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!