Royal Queen Seeds – NORTH THUNDERFUCK | Feminizovaná semínka konopí

Royal Queen Seeds – NORTH THUNDERFUCK | Feminizovaná semínka konopí

Její citrusová chuť i vůně obohatí vaše smysly a bude vás povzbuzovat, abyste si dopřáli další hit. I když patříte mezi zkušené kuřáky, začnete po chvíli cítit, jak se vaše tělo začíná uvolňovat a než se nadějete, srazí vás na pohovku nával euforie a štěstí se sílou rozjetého vlaku a udrží vás tam několik hodin. North Thunderfuck připomíná svým vzhledem malý vánoční stromeček. Je poměrně jednoduchá na pěstění a má slušně vysoké výnosy.

833 1552 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

North Thunderfuck je nová odrůda prémiového konopí z USA, jejíž přesný původ je zahalen tajemstvím. Přestože je na trhu poměrně krátkou dobu, stačila si již získat srdce i těla stonerů z celého světa. North Thunderfuck vznikl díky sofistikovaným pěstitelům ze Seedbanky Royal Queen Seeds z původní odrůdy Alaskan Thunderfuck. Navzdory tajemství, které obklopuje původní model, není pochyb o neochvějné síle této nové a moderní genetiky.

Její citrusová chuť i vůně obohatí vaše smysly a bude vás povzbuzovat, abyste si dopřáli další hit. I když patříte mezi zkušené kuřáky, začnete po chvíli cítit, jak se vaše tělo začíná uvolňovat a než se nadějete, srazí vás na pohovku nával euforie a štěstí se sílou rozjetého vlaku a udrží vás tam několik hodin. North Thunderfuck připomíná svým vzhledem malý vánoční stromeček. Je poměrně jednoduchá na pěstění a má slušně vysoké výnosy. Díky dobré toleranci k chladnějším teplotám a slušné odolnosti vůči nemocem jde o ideální rostlinu pro pěstování venku.

Tato výjimečná semínka konopí můžete snadno pěstovat venku i uvnitř, kvetou zhruba 65 dní a dokáží vyprodukovat 450 až 500 gramů velice silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (při pěstění uvnitř) nebo 500 – 550 gramů na jednu rostlinu (pokud je budete pěstovat venku).

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 550 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!