Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Royal Queen Seeds - NORTH THUNDERFUCK | Feminizovaná semínka konopí

Její citrusová chuť i vůně obohatí vaše smysly a bude vás povzbuzovat, abyste si dopřáli další hit. I když patříte mezi zkušené kuřáky, začnete po chvíli cítit, jak se vaše tělo začíná uvolňovat a než se nadějete, srazí vás na pohovku nával euforie a štěstí se sílou rozjetého vlaku a udrží vás tam několik hodin. North Thunderfuck připomíná svým vzhledem malý vánoční stromeček. Je poměrně jednoduchá na pěstění a má slušně vysoké výnosy.

918 2503 

  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

North Thunderfuck je nová odrůda prémiového konopí z USA, jejíž přesný původ je zahalen tajemstvím. Přestože je na trhu poměrně krátkou dobu, stačila si již získat srdce i těla stonerů z celého světa. North Thunderfuck vznikl díky sofistikovaným pěstitelům ze Seedbanky Royal Queen Seeds z původní odrůdy Alaskan Thunderfuck. Navzdory tajemství, které obklopuje původní model, není pochyb o neochvějné síle této nové a moderní genetiky.

Její citrusová chuť i vůně obohatí vaše smysly a bude vás povzbuzovat, abyste si dopřáli další hit. I když patříte mezi zkušené kuřáky, začnete po chvíli cítit, jak se vaše tělo začíná uvolňovat a než se nadějete, srazí vás na pohovku nával euforie a štěstí se sílou rozjetého vlaku a udrží vás tam několik hodin. North Thunderfuck připomíná svým vzhledem malý vánoční stromeček. Je poměrně jednoduchá na pěstění a má slušně vysoké výnosy. Díky dobré toleranci k chladnějším teplotám a slušné odolnosti vůči nemocem jde o ideální rostlinu pro pěstování venku.

Tato výjimečná semínka konopí můžete snadno pěstovat venku i uvnitř, kvetou zhruba 65 dní a dokáží vyprodukovat 450 až 500 gramů velice silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (při pěstění uvnitř) nebo 500 – 550 gramů na jednu rostlinu (pokud je budete pěstovat venku).

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 550 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Royal Queen Seeds – NORTH THUNDERFUCK | Feminizovaná semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *