Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | Expert Seeds – OGESUS AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Expert Seeds – OGESUS AUTO | Samonakvétací semínka konopí

OGesus Auto je nový konopný super-automat od Seedbanky Expert Seeds, který promění vaši zahrádku, nebo pěstební místnost v pravou zahradu ráje.

Toto výjimečné samonakvétací konopí vzniklo křížením legendárního OG Kushe s vynikajícím White Dwarf Auto. Pokud patříte mezi zkušené pěstitele konopí, možná si řeknete, že jakýkoli zásah do drahocenného OG Kushe je svatokrádež. Můžeme vás však ubezpečit, že White Dwarf Auto (Bílý trpaslík) je v tomto svazku opravdu hodnotný partner. Výsledek tohoto spojení totiž obsahuje až 19 % THC a můžete si ho dosyta užít již za 9 až 10 týdnů od vyklíčení semen.

657 1797 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

OGesus Auto je nový konopný super-automat od Seedbanky Expert Seeds, který který transformuje zahrádku v pravou zahradu ráje.

Toto výjimečné samonakvétací konopí vzniklo křížením legendárního OG Kushe s vynikajícím White Dwarf Auto. Pokud patříte mezi zkušené pěstitele konopí, možná si řeknete, že jakýkoli zásah do drahocenného OG Kushe je svatokrádež. Můžeme vás však ubezpečit, že White Dwarf Auto (Bílý trpaslík) je v tomto svazku opravdu hodnotný partner. Výsledek tohoto spojení totiž obsahuje až 19 % THC a můžete si ho dosyta užít již za 9 až 10 týdnů od vyklíčení semen.

OGesus Auto je silný sativa-dominantní hybrid, který dorůstá středně vysoké výšky a dobře se větví. Jeho kvetení je přímo zuřivě rychlé a výtěžky jsou opravdu fenomenální. Za optimálních podmínek získáte v interiéru až 700 gramů vysoce kvalitní marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a venku se vám urodí až 400 gramů na jednu rostlinu, o čemž se jiným automatům může jenom zdát…

OGesus Auto má intenzivní vůni OG Kushe a kořenitou příchuť citronu smíšeného s pepřem. Jeho efekt je fakt silný, dlouhotrvající a skvěle vyvážený. Palice má tvrdé jako kámen, ale smrdí jako peklo, takže se ujistěte, že máte v interiéru dobré filtrování vzduchu…

Pokud jste se ještě nerozhodli, jaký nový automat si letos vyzkoušíte, pak vám rozhodně doporučujeme otestovat OGesus Auto.

Rodokmen : OG Kush X White Dwarf Auto

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uklidňující, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550 – 700 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 400 g/roslina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – OGESUS AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!